Szukaj

Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem idą do ślubu?! Na galę Świątecznej paczki 2018 wystroili się jak nowożeńcy!

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek na gali Szlachetna Paczka 2018

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na gali Szlachetna Paczka 2018. Jaką miała kreację? Gwiazda błyszczała na czerwonym dywanie w sukni z trenem. Zobacz zdjęcia.

Małgorzata Rozenek w białej kreacji z trenem

Małgorzata Rozenek w towarzystwie swojego przystojnego małżonka Radosława Majdana pojawiła się na dzisiejszej wielkiej gali finałowej akcji charytatywnej Szlachetna Paczka 2018. Obecność gwiazdy TVN-u na koncercie jest zrozumiała, bowiem Małgosia nie tylko jest twarzą stacji, ale również od dawna wspiera słowem i czynem działania ludzi dobrej woli, sama również pomogła wybranym przez siebie biednym rodzinom.

Na galę finałową Małgorzata wybrała niezwykle uroczystą stylizację. Na pierwszy rzut oka Małgosia z Radosławem wyglądali jak para młoda. Prezenterka miała bowiem na sobie długą klasyczną białą suknię prawie ślubną, z pięknym rozcięciem, który znakomicie odkrył jej zgrabne nogi. Do swojej białej kreacji Małgosia dobrała perłowe galowe szpileczki.

Suknia gwiazdy była ozdobiona złotym haftem w kształcie dzikich ptaków. Perfekcyjna nie zapomniała także o stylowej złotej torebce.

Radosław wyglądał jak typowy pan młody, miał na sobie ciemny smoking, białą koszulę i ciemną elegancką muszkę.

W takiej odsłonie Małgorzata z Radosławem mogą śmiało odnowić swoje śluby małżeńskie. Sami zobaczcie.

Melania Trump w ryzykownej kreacji bryluje na balu w Białym Domu. Nie każda kobieta może założyć taką suknię!

Anna Lewandowska w nowej fryzurze na wielkim otwarciu sklepu Huawei w Warszawie! Takiej ambasadorki mogą pozazdrościć wszystkie sieci komórkowe!

Gwiazdy na gali Szlachetna Paczka 2018: Małogrzata Rozenek, Dorota Gardias, Kasia Glinka, Halina Mlynkova


Czy Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek tworzą ładną parę?

×