Szukaj

Małgorzata Rozenek tak schudła, że zmieściła się w bikini sprzed lat! Jest ekonomicznie i bardzo hot

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek odpoczywa w Meksyku, skąd regularnie dodaje nowe zdjęcia. Na jednym z nich chwali się pięknym strojem kąpielowym. Sięgnęła po model, który dobrze znają jej fani.

Małgorzata Rozenek poleciała na zasłużony urlop. Wraz z mężem, synami oraz opiekunką dzieci odpoczywają w kurorcie chętnie wybieranym przez rodzime gwiazdy, Tulum. Cała szóstka w dniu wylotu na lotnisku pojawiła się skoro świt, co nie przeszło bez echa. Paparazzi zrobili im kilka zdjęć z ukrycia.

Podróż nie obyła się bez niespodzianek. Radosław Majdan przypadkowo nadał do luku bagażowego nosidełko dla Henia. Przez to przez cały lot musieli trzymać go na rękach. Po kilkunastu godzinach dotarli jednak do celu i rozpoczęli swój wymarzony odpoczynek. Perfekcyjna nie tylko relaksuje się, leżąc na plaży, ale także zwiedzając. Jakiś czas temu pochwaliła się wycieczką do ruin prekolumbijskiego miasta Majów.

Małgorzata Rozenek w bikini na wakacjach. Jaki model spakowała?

Rozenek chętnie relacjonuje swój wypoczynek w sieci. Wśród zdjęć, które publikuje, dominują te, na których gwiazda pozuje w bikini i rozgrzewa internet to czerwoności (najlepsze fotografie zobaczysz tutaj).

Małgorzata spakowała do walizki kostium dobrze znany jej fanom. Miała go na sobie podczas wakacji na Teneryfie, na które wybrała się w 2017 roku. Mowa o stroju marki Kiini. Gwiazda prezentowała się w nim niesamowicie.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na wakacjach - Teneryfa

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na wakacjach – Teneryfa

Chociaż od tego momentu minęło sporo czasu, a Małgorzata Rozenek została mamą po raz trzeci, nadal wygląda fenomenalnie. Dowodem są zdjęcia, które pokazała na swoim profilu. Gwiazda ma na sobie ten sam kostium kąpielowy, który eksponuje wszelkie atuty jej sylwetki. Widać, że już odzyskała formę sprzed ciąży.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Cztery lata temu bikini, które wybrała Rozenek, kosztowało 1500 zł. Jego cena niewiele się zmieniła. Za samą górę trzeba zapłacić 700 zł.

Postawa Małgosi jest godna naśladowania. Gwiazda nie tylko oszczędza, ale także dba o środowisko. Pokazała, że żyje w zgodzie z zasadą zero waste, którą od lat wyznają też Kinga Rusin i księżna Kate.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na wakacjach - Teneryfa Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na wakacjach - Teneryfa

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na wakacjach - Teneryfa

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Dodaj komentarz

  • Mirka pisze:

    A co się stanie jak zostanie ze 2 kg?Nic na świecie muszą być różni ludzie szkieletory i pączusie i tacy w sam raz , a najważniejsze to dobrze czuć się we własnej skórze.

  • Gość ja pisze:

    kostium rozciągliwy to i większy rozmiar ciała przynajmniej o 1 rozmiar się wciśnie, pomimo proporcji już zupełnie inna sylwetka sama klata jak to widać

  • Gość pisze:

    Ma strasznie kiepsko zrobione te silikony. Nawet mając pieniądze nie zawsze się dostaje to co najlepsze.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×