Szukaj

Małgorzata Rozenek sprzedaje swoją ekskluzywną kreację. Chwali się, że taką samą ma Meghan Markle

iMałgorzata Rozenek sprzedaje swoją ekskluzywną kreację. Taką samą w kolekcji ma Meghan Markle. Gdzie i za ile można ją kupić?
Małgorzata Rozenek i Meghan Markle

Małgorzata Rozenek i Meghan Markle

Małgorzata Rozenek, to gwiazda, która niejednokrotnie zachwyca swoimi stylizacjami. Zarówno podczas branżowych imprez, jak i na codzienne wyjścia wybiera przyciągające spojrzenia ubrania, które łączy ze świetnymi dodatkami. Dzięki temu prezentuje się z reguły bardzo korzystnie.

Okazuje się, że Małgosia Rozenek w swojej kolekcji ubrań ma perełki, które nie tylko pochodzą wprost od projektantów, ale także z ekskluzywnego sklepu vintage, o czym poinformowała obserwatorów w mediach społecznościowych.

Małgorzata Rozenek sprzedaje swoją kreację. Identyczną ma Meghan Markle

Perfekcyjna wraz ze swoimi obserwującymi wybrała się do show roomu, w którym znajduje się jedynie część ubrań. Pozostałe można kupić w sieci. Gwiazda nie tylko sama nabywa nowe modowe perełki, ale także sprzedaje, dzięki czemu są w stałym obiegu i można chronić środowisko.

Okazuje się, że Rozenek szuka nowej właścicielki dla wełnianego kompletu marki Marc Jacobsktóry składa się marynarki i dopasowanej, siwej spódnicy. Jest on wyjątkowy nie tylko dlatego, że został zaprojektowany przez wspomnianego projektanta, ale także z tego względu, że jak przekonuje Małgosia, miała go na sobie Meghan Markle w jednym z odcinków serialu Garnitury. 

To jest sweterek razem ze spódnicą ołówkową. Taka ciekawostka, że dokładnie w tym komplecie Meghan Markle wystąpiła w którymś odcinku Garniturów (…). Mój powód, dla którego rozstaje się z tym jest po prostu taki, że on wymaga nieskazitelnej figury, a mi do takiej jeszcze daleko i pewnie trochę to potrwa.

Rozenek sprzedaje swoje ubrania. Taki sam komplet ma Meghan Markle

Rozenek sprzedaje swoje ubrania. Taki sam komplet ma Meghan Markle

Za ile można go kupić? Jak czytamy na stronie internetowej sklepu, za 1200 zł. Dostępny jest rozmiar XS.

 

"<yoastmark

 

Zobacz także: Ile Małgorzata Rozenek zarobi dzięki ciąży? Reklamodawcy walą drzwiami i oknami. Padły ogromne kwoty


Rozenek - komplet marki Marc Jacobs

Rozenek - komplet marki Marc Jacobs

Małgorzata Rozenek sprzedaje siwy komplet

Małgorzata Rozenek sprzedaje siwy komplet

Małgorzata Rozenek sprzedaje swoje ubrania

Małgorzata Rozenek sprzedaje swoje ubrania

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×