Szukaj

Nowa fryzura, za duża bluza i kozaki, jak milion dolarów. Małgorzata Rozenek zrobiła szał na festiwalu w Sopocie!

Zdjęcie (1) Nowa fryzura, za duża bluza i kozaki, jak milion dolarów. Małgorzata Rozenek zrobiła szał na festiwalu w Sopocie!

[1/13] Małgorzata Roznek i Radosław Majdan - TOP Of The TOP Sopot Festival 2019

Zdjęcie (2) Nowa fryzura, za duża bluza i kozaki, jak milion dolarów. Małgorzata Rozenek zrobiła szał na festiwalu w Sopocie!

[2/13] Małgorzata Roznek fryzura na TOP Of The TOP Sopot Festival 2019

Zdjęcie (3) Nowa fryzura, za duża bluza i kozaki, jak milion dolarów. Małgorzata Rozenek zrobiła szał na festiwalu w Sopocie!

[3/13] Małgorzata Roznek pojawiła się na TOP Of The TOP Sopot Festival 2019

Zdjęcie (4) Nowa fryzura, za duża bluza i kozaki, jak milion dolarów. Małgorzata Rozenek zrobiła szał na festiwalu w Sopocie!

[4/13] Małgorzata Rozenek pojawiła się na TOP Of The TOP Sopot Festival 2019

Zdjęcie (5) Nowa fryzura, za duża bluza i kozaki, jak milion dolarów. Małgorzata Rozenek zrobiła szał na festiwalu w Sopocie!

[5/13] Małgorzata Roznek w bluzie oversize - TOP Of The TOP Sopot Festival 2019

Zdjęcie (6) Nowa fryzura, za duża bluza i kozaki, jak milion dolarów. Małgorzata Rozenek zrobiła szał na festiwalu w Sopocie!

[6/13] Małgorzata Roznek w bluzie oversize - TOP Of The TOP Sopot Festival 2019

Zdjęcie (7) Nowa fryzura, za duża bluza i kozaki, jak milion dolarów. Małgorzata Rozenek zrobiła szał na festiwalu w Sopocie!

[7/13] Małgorzata Roznek i Radosław Majdan -  TOP Of The TOP Sopot Festival 2019

Zdjęcie (8) Nowa fryzura, za duża bluza i kozaki, jak milion dolarów. Małgorzata Rozenek zrobiła szał na festiwalu w Sopocie!

[8/13] Małgorzata Roznek kozaczki -  TOP Of The TOP Sopot Festival 2019

Zdjęcie (9) Nowa fryzura, za duża bluza i kozaki, jak milion dolarów. Małgorzata Rozenek zrobiła szał na festiwalu w Sopocie!

[9/13] Małgorzata Rozenek w długich warkoczach

Zdjęcie (10) Nowa fryzura, za duża bluza i kozaki, jak milion dolarów. Małgorzata Rozenek zrobiła szał na festiwalu w Sopocie!

[10/13] Małgorzata Rozenek w długich warkoczach

Zdjęcie (11) Nowa fryzura, za duża bluza i kozaki, jak milion dolarów. Małgorzata Rozenek zrobiła szał na festiwalu w Sopocie!

[11/13] Małgorzata Rozenek zmieniła fryzurę

Zdjęcie (12) Nowa fryzura, za duża bluza i kozaki, jak milion dolarów. Małgorzata Rozenek zrobiła szał na festiwalu w Sopocie!

[12/13] Małgorzata Rozenek - fryzura, Sopot 2019

Zdjęcie (13) Nowa fryzura, za duża bluza i kozaki, jak milion dolarów. Małgorzata Rozenek zrobiła szał na festiwalu w Sopocie!

[13/13] Małgorzata Rozenek - nowa fryzura

×