Najnowsze dzieło z kolekcji Małgorzaty Rozenek doszczętnie skrytykowane. Gwiazda broniła się jak mogła. Naprawdę jest aż tak złe?

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek chwali się nową sukienką ze swojego sklepu. Internautom nie spodobał się projekt, czego wyraz dali w komentarzach. Padły mocne porównania. 

Małgorzata Rozenek to jedna z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych. Gwiazda wspinaczkę na sam szczyt rozpoczęła w 2012 roku, gdy została prowadzącą program Perfekcyjna Pani Domu. Zyskała sympatię widzów oraz zaufanie ze strony stacji TVN, która zaczęła powierzać jej kolejne wyzwania. 43-latka obecnie prowadzi reality show Projekt Lady, w którym wraz z mentorkami Ireną Kamińską-Radomską oraz Tatianą Mindewicz-Puacz daje nadzieję rozbrykanym i zagubionym młodym kobietom na lepsze jutro.

Małgorzata jest idealnym przykładem na to, że można łączyć bujną karierę z życiem prywatnym. Chociaż ma za sobą dwa nieudane małżeństwa, to trzecie okazało się tym szczęśliwym. W 2016 roku wzięła ślub z Radosławem Majdanem. Szczęśliwa para wspólnie wychowuje jej starszych synów z poprzedniego związku i owoc ich miłości – rocznego Henryka.

Małgorzata Rozenek ma swoją firmę odzieżową

Gwiazda wie, jak utrzymać się na fali popularności. Stale występuje w telewizji, kampaniach reklamowych, a także sama prowadzi różne biznesy. Jednym z nich jest firma odzieżowa, która dość szybko zyskała uznanie wśród fanów jej stylu. Twarz TVN-u jakiś czas temu zdradziła w rozmowie z naszą reporterką, jakie zmiany planuje wprowadzić do swojej marki w 2022 roku:

My jako marka zaczynaliśmy bardzo spokojnie. Teraz mamy kolejny krok – sukienka, którą mam na sobie to jest również Mrs. Drama. Myślimy coraz częściej o tym, żeby przygotowywać rzeczy na różne okazje. Tak jak różne jest życie kobiety. Od wstawania rano, poprzez codzienne życie, wyzwania zawodowe, macierzyństwo, poprzez szczególne wieczory takie jak ten. I my jako Mrs. Drama chcemy towarzyszyć kobiecie na każdym etapie jej życia.

Małgorzata Rozenek skrytykowana za sukienkę

Jak zapowiadała, tak zrobiła. Celebrytka opublikowała nowe zdjęcia na Instagramie, na których jest odziana m.in. w nową sukienkę ze swojego sklepu:

Zapraszam do krainy kobiecości na Mrs. Drama w nowym dropie znajdziecie: sensualne sukienki, piękne i ciepłe golfy oraz tak oczekiwany przez Was czarny jeans.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie spodziewała się tego, co nastąpiło. Internauci skrytykowali projekt nowej sukienki, która świetnie wpisuje się w trendy na najbliższe miesiące:

Tragedia. Nie dawno podobną wyrzuciłam do kontenera.

Na ripostę gwiazdy nie trzeba było długo czekać:

To miłe, że pomyślałam o innych – odpowiedziała Małgorzata.

Padło również porównanie sukienki do zasłony w sypialni. Gwiazda nie zostawiła tego bez odpowiedzi:

Nigdy nie miałam takich zasłon ani nikt, kogo znam. My raczej rolety rzymskie.

W kolejnym komentarzu obserwatorka nie mogła uwierzyć, że coś takiego sprzedawane jest w sklepie Mrs. Drama:

Prima aprilis już było. Chyba nie sprzedaje Pani tego w Swoim sklepie. Żart, prawda?

43-latka również nie wytrzymała i odpowiedziała:

Sprzedaję i powiem więcej – już nie ma połowy. Najważniejsze, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Tak jak ludzie są różni, tak ich stosunek do mody jest inny.

Za sukienkę zapłacić należy 399 złotych. Czy naprawdę jest aż tak zła jak twierdzą internautki? Nam projekt przypadł do gustu.


Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×