Małgorzata Rozenek kończy egzotyczne wakacje z przytupem! Zdjęcia gwiazdy w spektakularnej miniówce z H&M zapamiętamy na długo!

Małgorzata Rozenek sukienka H&M

Małgorzata Rozenek sukienka H&M

Małgorzata Rozenek w kusej miniówce

Małgorzata Rozenek-Majdan kończy swoje wakacje w Tajaldnii. Pomimo ostrzeżeń o tropikalnym sztormie, gwiazda z rodziną nie przerwała noworocznego wypoczynku i była to dobra decyzja. Na zdjęciach z ostatniej kolacji przed wylotem z Azji wygląda przepięknie i bardzo seksownie! Wszystko dzięki sexy sukience z kolekcji Moschino x H&M.

Małgorzata Rozenek-Majdan razem z Radosławem i dziećmi nowy rok przywitała w Tajlandii. Całą wizytę w Azji gwiazda skrupulatnie relacjonowała na swoim profilu na Instagramie, informując pod postami, co dokładnie zwiedziła. Pomimo bajkowego odpoczynku prezenterka przeżyła chwile grozy. Wszystko przez warunki atmosferyczne i zagrożenie tsunami:

Tajlandia jest równie piękna i wspaniała, co nieprzewidywalna i niebezpieczna. Udało nam się w sztormie przedostać na ląd i ostatnim promem, po turbo-ekspresowym spakowaniu walizek, dopłynęliśmy z Phi Phi do Krabi. Wynajęliśmy pokój w hotelu, który znajduje się ok 1 km od morza, co wydaje się dość bezpieczna opcją, ale pada gęsty deszcz i wiatr łeb urywa. Co chwila wyłącza się i włącza prąd, no i Internet jest stosunkowo słaby, ale całe szczęście nie walą żadne pioruny, bo wtedy na pewno narobiłabym ze strachu w gacie podobno jesteśmy w centrum burzy tropikalnej #PABUK więc melduje, że zarejestrowaliśmy się w systemie Odyseusz, jesteśmy razem z Lazerem, raczej bezpieczni – choć nie wiem czego spodziewać się po tej całej anomalii, tak czy siak zaopatrzyliśmy się w butelkę wina i tak chcemy przeczekać noc – napisała wokalistka na Instagramie – relacjonowała na Instagramie.

Po całym zdarzeniu rodzina Majdanów kontynuowała wakacje, a dzisiaj pochwaliła się chyba ostatnimi już zdjęciami. Gosia pozowała w bardzo krótkiej sukience, powstałej przy współpracy H&M z domem mody Moschino za około 500 złotych. Awangardową kreację, która obecnie dostępna jest jedynie w pojedynczych egzemplarzach na portalach aukcyjnych, gwiazda uzupełniła czarnym biustonoszem. Całość stworzyła niesamowicie stylowy i seksowny komplet.

Fani, jak można było się spodziewać, obsypali Małgosię lawiną pozytywnych komentarzy:

  • Jak zawsze z klasą!
  • No nieeeee. Pani Małgosiu, jak można tak obłędnie wyglądać!
  • Po prostu seksowna.
  • Mogą Panią hejtować, ale prawda jest taka, że wygląda Pani przepięknie.

Zgadzacie się opinią obserwatorek profilu Gosi?

View this post on Instagram

#zielonanoc????????

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Największe gwiazdy wspierają WOŚP! Co przekazały na licytacje? Wybraliśmy najciekawsze aukcje!

Półnaga Małgorzata Rozenek w wybornej formie świętuje Nowy Rok! Pokazała zdjęcia z luksusowych wakacji! Jest i Radosław w samych slipach!

Małgorzata Rozenek nadal spektakularnie świętuje nowy rok w Tajlandii! Jej ostatnie fotki w białej mini to istna magia!


Małgorzata Rozenek w sukience Moschino x H&M

Małgorzata Rozenek w sukience Moschino x H&M

Ostatnie zdjęcia z wakacji Małgorzaty Rozenek

Ostatnie zdjęcia z wakacji Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek przed wylotem z Tajlandii

Małgorzata Rozenek przed wylotem z Tajlandii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×