Szukaj

Ciężarna Małgorzata Rozenek w garniturze w zebrę pozuje na basenie. Brzuszka już się nie da zamaskować

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pojawili się na otwarciu aquaparku pod Warszawą. Gwiazda na tę okazję założyła garnitur ze zwierzęcym wzorem. Jak wyglądała?
Małgorzata Rozenek w garniturze w zebrę

Małgorzata Rozenek w garniturze w zebrę

Małgorzata Rozenek, mimo że jest już w dosyć zaawansowanej ciąży, nie zwalnia tempa. Absolutnie nie rezygnuje z aktywności i realizuje różnego rodzaju projekty zawodowe, bywa na spotkaniach i wszelkiego rodzaju eventach. Często towarzyszy jej w tym mąż – Radosław Majdan, który, podobnie jak Perfekcyjna, nie może się już doczekać, kiedy na świecie powita syna, który ma się urodzić już za kilka miesięcy.

Małgorzata Rozenek w garniturze w zebrę na otwarciu auaparku – jak wyglądała?

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan uświetnili swoją obecnością otwarcie wielkiego aquaparku pod Warszawą. Na tę okazję gwiazda ubrała garnitur w zeberkowy wzór. Do tego wybrała ciekawą torebkę i sneakersy z Myszką Miki.

Pomimo maskującego wzoru oraz obszernej marynarki, bardzo widać jej mocno zaokrąglony brzuszek. Małgosia nawet zażartowała sama z siebie.

Byliśmy dziś na otwarciu największego Parku Wodnego w Europie @go.suntago 30 min drogi od Warszawy, rewelacyjne miejsce dla całej rodziny. Żałowałam, że nie mam kostiumu, ale bałam się, że Greenpeace będzie chciało wyciągnąć mnie na brzeg, zjeżdżalnie, sauny, sztuczna fala i dużo więcej, a wszystko w rajskim otoczeniu palm sprowadzonych z różnych krajów, tak trzeba żyć (…) – napisała gwiazda.

Prawdopodobnie żart wziął się z tego, że Małgosia już odczuwa trudy ciąży i mimo że jest bardzo aktywna, to jest jej coraz ciężej. Jak komentują post internauci?

  • Tak trzeba żyć. Uwielbiam Pani dystans do świata i dobrą energię.
  • Gdybym nie wiedziała że jesteś w ciąży to patrząc na to zdjęcie trudno zauważyć ten stan, figurka że pozazdrościć, wszystkiego dobrego, pozdrawiam, ja w dwóch ciążach wyglądałam jak…. wieloryb.
  • Pani Małgosiu cudownie – piszą zachwyceni fani.

Rozenek bardzo dobrze wygląda w ciąży. Ten stan najwyraźniej jej służy, bo tryska energią i humorem.


Małgorzata Rozenek w garniturze w zebrę

Małgorzata Rozenek w garniturze w zebrę

Małgorzata Rozenek w garniturze w zebrę

Małgorzata Rozenek w garniturze w zebrę

Małgorzata Roznek i Radosław Majdan na otwarciu basenu

Małgorzata Roznek i Radosław Majdan na otwarciu basenu

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×