Małgorzata Rozenek pokazuje, jak powinna wyglądać współczesna dama. Suknia na miarę Oscarów – tu prześwity, tam wycięcia. Nieziemska!

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek pochwaliła się na Instagramie stylizacją z Projektu Lady. Wybrała kreację, która podkreśliła zgrabną sylwetkę. Zachwyceni internauci nie szczędzą pod jej adresem komplementów.

Małgorzata Rozenek nie narzeka na brak obowiązków. Na co dzień nie tylko spełnia się w roli mamy, ale także z powodzeniem prowadzi swoje biznesy oraz występuje przed kamerami. Wkrótce na antenie TVN7 zadebiutuje kolejna edycja Programu Lady, którego jest prowadzącą.

W przeciwieństwie do poprzednich lat, program, w którym uczestniczki uczą się, jak zostać damą, nie będzie emitowany na głównej antenie TVN-u. Gwiazda w rozmowie z Jastrząb Post ujawniła, że nie jest to jedyna zmiana, jaka nastąpiła:

To nie jest jedyna zmiana, która czeka „Projekt Lady”. Mamy nowe miejsce, nowe zasady, nowe zadania. Projekt Lady ogląda się bardzo dobrze, jest bardzo chętnie widziany. Cieszymy się bardzo, że będzie nam dane eksplorować nowy kanał. Tak silny, tak mocny i tak ważny dla grupy Discovery jak TVN 7.

Małgorzata Rozenek na planie Projektu Lady chwali się zgrabną sylwetką

Perfekcyjna prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie publikuje nowe treści. W niedzielne popołudnie pochwaliła się zdjęciami zrobionymi na planie Projektu Lady.

Małgorzata Rozenek pozuje ubrana w przepiękną kreację. To model stworzony przez duet paprocki&brzozowski. Suknia ma długość do ziemi. Ma długie rękawy oraz rozcięcie na nogę, jest zapinana na guziki, a także przepasana paskiem w pasie, dzięki czemu świetnie podkreśla zgrabną sylwetkę. Idealnie nadałaby się też na galę wręczenia Oscarów.

Wczorajszy wieczór w Projekcie Lady, był mocno emocjonujący. Żałuje, że nie mogę pokazać Wam efektów metamorfoz dziewczyn, bo są spektakularne. Zapraszam do oglądania @projekt.lady.tvn7 pokażemy Wam jak powinna wyglądać nowoczesna dama.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach komplementują wygląd Rozenek:

  • Jak to robisz, że z dnia na dzień jesteś coraz młodsza i ładniejsza? Nie mogę się na Ciebie napatrzeć.
  • OMG Małgosiu, przepiękna kreacja!
  • Petarda Małgosiu, ślicznie. Słoneczka w sercu, pozdrawiam cieplutko.

Premiera pierwszego odcinka nowej edycji Projektu Lady jest zaplanowana na 8 października. Będziecie oglądać?


Małgorzata Rozenek na planie Projektu Lady

Małgorzata Rozenek na planie Projektu Lady

Małgorzata Rozenek na planie Projektu Lady

Małgorzata Rozenek na planie Projektu Lady

Małgorzata Rozenek na planie Projektu Lady

Małgorzata Rozenek na planie Projektu Lady

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować