Małgorzata Rozenek na evencie. Było szykownie, ale kolorowe klapki sprawiły, że od wpadki dzielił ją tylko krok

Małgorzata Rozenek na gali ShEO 2022

Małgorzata Rozenek na gali ShEO 2022

Małgorzata Rozenek pojawiła się dziś wieczorem na gali ShEO 2022. Zapozowała do zdjęć nietypowym obuwiu. Co tym razem Gosia włożyła na nogi?

Małgorzata Rozenek zyskała sławę jako żona aktora Jacka Rozenka. W końcu sama zgromadziła spore grono fanów. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie jej udział w show Perfekcyjna pani domu, które na stale zapisało się w polskiej kulturze popularnej. Gwiazda, choć dziś jest poza TVN-em, nie traci na popularności. Dziesiątki tysięcy fanów obserwują ją na Instagramie, gdzie śledzą jej kolorowe życie u boku Radka Majdana i trójki wspaniałych synów. Influencerka świetnie radzi sobie również w biznesie.

Na początku czerwca gościła w Berlinie, gdzie odbyła się gala Polskiej Agencji Przedsiębiorczości. Rada Kongresowa tej organizacji nagrodziła ją tam specjalną nagrodę. Piękność zapozowała przed fotoreporterami w białej koszuli i krótkiej spódniczce w tym samym kolorze. Później zaś podziękowała fanom za wsparcie:

Mamy to dziś w Berlinie, decyzją Rady Kongresowej Polskiej Agencji Przedsiębiorczości, nagrodę MADE IN POLAND 2022 otrzymuje @mrsdrama.pl – napisała pod pięknymi ujęciami. W dalszej części zwróciła się do supporterów: – Jestem szczęśliwa i bardzo dumna. Dziękuje za wsparcie naszej marki, bo to właśnie dzięki Wam, możemy się tak prężnie rozwijać.

Dziś bizneswoman pojawiła się na innym evencie.

Małgorzata Rozenek na gali ShEO 2022. Zdjęcia

Gala ShEO 2022, na której brylowała Gosia, została zorganizowana przez tygodnik Wprost po to, aby wyróżnić kobiety, znane z osiągnięcia sukcesów w różnych sferach życia publicznego. Rozenek niewątpliwie zalicza się do takowych pań. W czasie eventu ochoczo pozowała do zdjęć w pięknym, ciemnym garniturze i dość nietypowym obuwiu. Fotoreporterzy musieli się zdziwić, gdy zobaczyli jej klapki wykończone puszystymi, seledynowymi piórami.

Musimy przyznać, że w tym nietypowym wydaniu wyglądała świetnie. Buty dobrze współgrały z resztą kreacji, o czym się przekonacie, zaglądając do galerii pod tekstem. Gosia miała dużo szczęścia, bo gdyby zdecydowała się na nieco odmienną górę, buty mogłyby zepsuć efekt.

Dajcie znać, jak podoba się wam obuwie 44-latki i czy również byście takie włożyli.


Małgorzata Rozenek na gali ShEO 2022

Małgorzata Rozenek na gali ShEO 2022

Małgorzata Rozenek na gali ShEO 2022

Małgorzata Rozenek na gali ShEO 2022

Małgorzata Rozenek na gali ShEO 2022

Małgorzata Rozenek na gali ShEO 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×