Szukaj

Małgorzata Rozenek i Sylwia Grzeszczak w takiej samej stylizacji. Obie pokazały brzuszki

Małgorzata Rozenek i Sylwia Grzeszczak uchodzą za jedne z najlepiej ubranych Polek. Ostatnio pokazały się w identycznych stylizacjach. Gwiazdy pokochały garnitur, który eksponuje brzuszek. Wiemy skąd go mąką! Teraz jest na przecenie i kosztuje niewiele!
Sylwia Grzeszczak, Małgorzata Rozenek

Sylwia Grzeszczak, Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek popularność zyskała dzięki programowi Perfekcyjna Pani domu. Następnie miała okazję wystąpić w kilku edycjach Projektu Lady, jako jedna z prowadzących. Widzowie bardzo szybko ją pokochali. Od długiego czasu nie schodzi z okładek gazet. Aktualnie jest w trzeciej ciąży, jednak pomimo jej zaawansowania, nie zwalnia tempa. Nadal udziela się publicznie, pozuje na ściankach oraz bierze udział w wielu projektach. Jest także zapraszana na różne eventy, gdzie uświetnia swoją obecnością całe wydarzenie.

Sylwia Grzeszczak rozpoczęła swoją karierę od wzięcia udziału w popularnym programie Idol, którego celem było znalezienie utalentowanych muzyków. Miała wtedy zaledwie 16 lat, a zdołała podbić serca widzów i jurorów piosenką Whitney Houston I Will Always Love You. Przez długie lata zyskała ogromną popularność i spore rzesze wielbicieli. Piosenkarka skupiała się dotychczas najbardziej na swoim śpiewie, jednak aktualnie coraz częściej decyduje się na metamorfozy związane z wyglądem. Sylwia jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej sceny muzycznej.

Małgorzata Rozenek i Sylwia Grzeszczak tak samo ubrane

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan uświetnili swoją obecnością otwarcie wielkiego aquaparku pod Warszawą. Małżeństwo w świetnych humorach pozowało do zdjęć na ściance. Piłkarz na tę okazję włożył marynarkę i eleganckie spodnie w kratę. Natomiast prezenterka zaszalała ze stylizacją. Wybrała garnitur w zeberkowy wzór, połyskującą torebkę i sneakersy z Myszką Miki. Wyglądała wręcz kwitnąco i nic dziwnego, gdyż bardzo podobna stylizacja sprawdziła się już wcześniej u innej gwiazdy.

Mowa o Sylwii Grzeszczak, która jakiś czas temu również zdecydowała się włożyć wspomniany wyżej garnitur. Print zebry wybrała z okazji odbywającego się w tamtym czasie koncertu i spotkania z fanami. Stylizację uzupełniła topem odsłaniającym jej wysportowany brzuch. Na nogi natomiast włożyła sneakersy pasujące wzorem do całości. Czerwony beret na głowie wprowadził do jej looku odrobinę koloru.

Skąd garnitur w zebrę Gosi Rozenek i Sylwii Grzeszczak?

Gwiazdy kupiły go w popularnej internetowej sieciówce Asos! Teraz jest przeceniony aż o 60 proc i można go kupić za 37 funtów czyli niecałe 200 złotych!
Trzeba przyznać, że obu paniom bardzo do twarzy w tych garniturach. Wzór zebry wygląda świetnie zarówno na wysportowanym jak i ciążowym brzuszku. A do tego nie wydając fortuny na kreację robią efekt WOW!


Sylwia Grzeszczak w garniturze w zebrę

Sylwia Grzeszczak w garniturze w zebrę

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×