Małgorzata Rozenek, u boku Radosława Majdana, błyszczała na pokazie Łukasza Jemioła. Sweterek to hit, ale buty to dopiero petarda!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - pokaz mody

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pojawili się na pokazie kolekcji Łukasza Jemioła jesień-zima 2019/2020. W co się ubrali? Zobacz zdjęcia z pokazu. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, to jedna z popularniejszych par polskiego show-biznesu. Małżonkowie, gdziekolwiek się nie pojawiają, przyciągają uwagę fotoreporterów, którzy regularnie podążają za nimi w poszukiwaniu jak najlepszego ujęcia.

Zobacz: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już wiedzą, kiedy zostaną rodzicami! To szybciej niż myślicie

Małgorzata Rozenek i Majdan podczas pokazu Łukasza Jemioła.  Jak wyglądali?

Nie inaczej było w poniedziałek, kiedy Rozenek i Majdan pojawili się podczas pokazu najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła jesień-zima 2019/2020. Para zaprezentowała się fenomenalnie, wszystko przez idealnie dobrane i skrojone stylizacje.

Zobacz: Gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Socha, Małgorzata Rozenek, Joanna Koroniewska

Rozenek i Radosław Majdan – pokaz Łukasza Jemioła

Małgosia tym razem postawiła na biel, w której zdecydowanie jej do twarzy. Ubrała się w tegoż koloru sweterek, do którego dopasowała luźne spodnie. Dobrała do tego buty na obcasie zakończone szpicem. Gwiazda sięgnęła też po modne dodatki – błyszczącą, biało-złotą narzutkę oraz zgrabną torebkę.

U boku żony elegancko prezentował się Radosław Majdan. Mężczyzna sięgnął po marynarkę w kratkę, do której dopasował jasne spodnie. Odpowiedniego charakteru stylizacji nadawały eleganckie, bordowe buty. Radek wybrał też kolorowy krawat, który nie tylko był kropką nad i całego looku, ale także z daleka przyciągał uwagę.

Zdjęcia stylizacji małżonków w galerii.

Zobacz: Rozenek pokazała, jak mieszka. Luksus aż bije po oczach. Fani nie mogą przestać się zachwycać

Rozenek i Majdan wysiadają z samochodu

Dodajmy, że Małgorzata i Radosław stylowo prezentują się nie tylko podczas ważnych wydarzeń, ale także na co dzień. Świadczyć mogą o tym jedne z ostatnich zdjęć paparazzi. Fotoreporterzy kilka dni temu przyłapali parę w momencie, w którym wysiadali z auta, na którego tablicach widnieje nazwa firmy byłego piłkarza.

Małżonkowie wybrali się na spacer, a potem do do restauracji Flaming na imprezę Bizy.dog. Więcej na temat stylizacji Rozenek i Majdana przeczytasz tutaj.

 

 


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - pokaz Łukasza Jemioła jesień-zima 2019/2020

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - pokaz Łukasza Jemioła jesień-zima 2019/2020

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - pokaz mody

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - pokaz mody

Małgorzata Rozenek pokaz Łukasza Jemioła jesień-zima 2019/2020

Małgorzata Rozenek pokaz Łukasza Jemioła jesień-zima 2019/2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×