Szukaj

Małgorzata Rozenek chwali się fryzurą i makijażem, ale fanki patrzą na buty. Nie każdemu przypadną do gustu

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek udostępniła zdjęcia prosto z planu Projekt Lady 5. Ma nową fryzurę i makijaż, jednak to jej buty przyciągnęły uwagę fanek. Są dość oryginalne.

Zdjęcia do programu Projekt Lady trwają nieprzerwanie od około półtora tygodnia Jest to już piąta edycja, tego cieszącego się popularnością wśród widzów show. Pierwsze skrzypce niewątpliwie gra w nim prowadząca, w której roli występuje niezmiennie Małgorzata Rozenek.

Bohaterkami programu są młode dziewczęta, które do tej pory nie stroniły od zabawy, wulgaryzmów, czy używek. Gospodyni show razem z pozostałymi mentorkami próbuje nauczyć je dobrych manier i zamienić zbuntowane nastolatki w prawdziwe damy. Jak się można przekonać o tym na ekranie, często bywa to z różnym skutkiem. W tej ciężkiej przeprawie Małgosia na szczęście może liczyć na wsparcie trenerki protokołu dyplomatycznego dr Ireny Kamińskiej-Radomskiej i trenerki rozwoju osobistego Tatiany Mindewicz-Puacz.

Ze względu na panującą w kraju pandemię koronawirusa produkcja musiała opóźnić start nowego sezonu. Chociaż zazwyczaj premierowe odcinki kręcono wiosną, to tym razem prace rozpoczęto dopiero latem. Jednak na szczęście udało się wszystko zorganizować w bezpieczny sposób i ruszyć ze zdjęciami.

Małgorzata Rozenek chwali się fryzurą i makijażem prosto z planu

Piąta edycja Projektu Lady nagrywana jest w położonym od 30 kilometrów od Warszawy Rozalinie. To właśnie tam gwiazda zatrzymuje się z synkiem Heniem na czas zdjęć. Produkcja przykłada niezwykłą uwagę do bezpieczeństwa tych dwojga. Zachowane są wszelkie wymogi sanitarne, co więcej nawet koleżanki z planu nie miały jeszcze okazji poznać chłopca.

Małgorzata Rozenek wciąż nie zwalnia tempa i pilnie pracuje na planie. Dziś postanowiła pokazać zdjęcie, na którym fani mogli podziwiać jej nową fryzurę oraz perfekcyjny makijaż. Jednak większość obserwatorów zwróciła uwagę przede wszystkim na jej stylizację, a dokładnie na buty. Są niezwykle oryginalne.

Kolejny dzień na planie @projekt.lady.tvn. Uwielbiam ten program. Zawsze mam poczucie uczestnictwa w czymś ważnym i wartościowym, a ta edycja będzie wyjątkowa – napisała Małgorzata.

  • Co to za buty?
  • Nie są za ciepłe na lato?
  • Też lubię takie nosić, wygoda na pierwszym miejscu.

Rozenek na zdjęciu jest w otoczeniu stylistów, którzy przygotowują ją do wyjścia na plan. Ma na sobie luźny strój, a na nogach ciepłe buty na wzór popularnych Emu. Nie ma co się dziwić, że prezenterka wybrała akurat ten model, gdyż jak wiadomo, pogoda ostatnio nie rozpieszcza.


Małgorzata Rozenek na planie Project Lady

Małgorzata Rozenek na planie Project Lady

Małgorzata Rozenek na planie Project Lady

Małgorzata Rozenek na planie Project Lady

Małgorzata Rozenek na planie Project Lady

Małgorzata Rozenek na planie Project Lady

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×