Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Stylizacja Małgorzaty Rozenek z planu „Projekt Lady” to modowy zawrót głowy! Wygląda luksusowo, a to wszystko taniocha z sieciówki!

Małgorzata Rozenek zielony garnitur


Małgorzata Rozenek w genialnej stylizacji za grosze z sieciówki

Małgorzatę Rozenek możemy obecnie podziwiać w nowym show Iron Majdan, ale już niebawem Małgosia pojawi się ponownie w roli mentorki, w nowej edycji Projektu Lady. Gwiazda TVN-u przypomniała o tym wiernym fanom, wklejając na swój profil piękne zdjęcia z planu nowej serii programu:

Tymczasem w Projekcie Lady – napisała Małgosia.

Małgorzata zaprezentowała się w fenomenalnej stylizacji, która sprawia wrażenie niezwykle drogiej. Ku radości fanek okazuje się, że tym razem Rozenek nie wydała na swój ubiór fortuny. Ciuszki pochodzą bowiem z sieciówki. Na zdjęciu możemy podziwiać Małgosie w bardzo modnych w tym sezonie, zielonych spodniach z lampasami za 130 złotych, do których dobrała kurtkę z imitacji zamszu za 139,99 złotych.

Okazuje się , że te zielone cuda można kupić w sklepach polskiej marki Reserved. Internautom również spodobały się szpilki Małgorzaty, które pochodzą z kolekcji Kazar. Cała zielona – bardzo wiosenna stylizacja perfekcyjnej pani domu, wzbudziła ogromny entuzjazm wśród użytkowników sieci. Pod zdjęciem posypały się komplementy.

  • Kocham zielony, wygląda pani bosko.

  • Te zdjęcia są super!

  • Pięknie i wiosennie. Kocham ten look.

My również dołączamy się do tych słów zachwytu, faktycznie Małgosie wygląda świetnie!

Dzikie zachowanie Małgorzaty Rozenek w „Iron Majdan” oburzyło Afroamerykanów! Radek za to był rozbawiony w najlepsze [WIDEO]

REWELACJA! Małgorzata Rozenek wystrzeliła wiosenną torpedę stylizacyjną! Tak zaskakujące buty do takiego kompletu mogła założyć tylko ona!

Małgorzata Rozenek przyznała ile przytyła w ciąży! To pierwszy raz kiedy szczerze o tym mówi! „Potwornie mnie to zdołowało”

Czy Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek tworzą ładną parę?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×