Małgosia Rozenek cała na biało lansuje się w centrum Warszawy. Tak wszystko dobrała, że wyglądała jak gwiazda z Hollywood. Stylizacja sztos!

Małgorzata Rozenek cała na biało

Małgorzata Rozenek cała na biało

Małgorzata Rozenek wystylizowana na biało przemyka ulicami Warszawy. Stylizacja gwiazdy wzbudziła podziw internautek.

Małgorzata Rozenek to jedna z najbardziej aktywnych gwiazd na Instagramie. Początkowo wzbraniała się przed tym, by mieć własny profil, ale szybko okazało się, że ta forma kontaktu z fanami bardzo jej odpowiada. Szybko zgromadziła wokół siebie sporą społeczność. Jej poczynania śledzi obecnie ponad 1,4 mln fanów, a ta liczba stale rośnie. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ codziennie dostarcza świeżych informacji na swój temat.

Niedawno zaskoczyła, występując w teledysku. Przy okazji rozmowy na temat klipu zdradziła, że sama także miał propozycje nagrania płyty, ale ku jej ogromnemu żalowi, śpiewanie to jest chyba jedyna rzecz, jakiej się nie podejmie.

Dostałam propozycję nagrania płyty i zorganizowania trasy koncertowej od dwóch poważnych wytwórni. A to jedna z rzeczy, których nie potrafię. A nie da się nagrać płyty nie umiejąc śpiewać.

We wtorek pokazała się za to na Instagramie w pięknej stylizacji. Jak wyglądała?

Małgorzata Rozenek w białej stylizacji

Małgorzata Rozenek to kobieta orkiestra. Nie tylko spełnia się w roli żony i mamy trzech chłopców, ale także realizuje się w życiu zawodowym. Z powodzeniem prowadzi markę odzieżową, a także firmę, która zajmuje się cateringiem dietetycznym.

Niedawno ujawniła, że wprowadziła pewne zmiany w swojej odzieżowej marce. Z pewnością przypadną one do gustu kupującym:

Myślimy coraz częściej o tym, żeby przygotowywać rzeczy na różne okazje. Tak jak różne jest życie kobiety. Od wstawania rano, poprzez codzienne życie, wyzwania zawodowe, macierzyństwo, poprzez szczególne wieczory takie jak ten. I my jako Mrs. Drama chcemy towarzyszyć kobiecie na każdym etapie jej życia.

Tymczasem sama prezentuje nienaganne stylizacje na swoim Instagramie, który prowadzi z wielkim zaangażowaniem. We wtorek pokazała się ubrana cała na biało.

I’m delicate – napisała Rozenek.

Ciepły płaszcz, bluza i asymetryczna spódnica, które połączyła z wysokimi butami i podkolanówkami oraz okularami przeciwsłonecznymi, stworzyły prawdziwie miejski zestaw, który przypadł do gustu jej obserwującym. Komplementom nie ma końca. A wam jak się podoba look Małgorzaty?


Małgorzata Rozenek cała na biało

Małgorzata Rozenek cała na biało

Małgorzata Rozenek cała na biało

Małgorzata Rozenek cała na biało

Małgorzata Rozenek cała na biało

Małgorzata Rozenek cała na biało

Komentarze