Szukaj

Ciężarna Małgorzata Rozenek podbija Broadway. Luksusowy płaszcz przy jej mini torebce kosztował grosze

Małgorzata Rozenek na Boadwayu

Małgorzata Rozenek na Boadwayu

Małgorzata Rozenek w białym płaszczu zaprojektowanym przez jej koleżankę Jessicę Ziółek, projektantkę marki Wild Mascot i z niebieską torebką na Broadwayu. Gwiazda razem z mężem, Radosławem Majdanem, w tym tygodniu wybrali się w podróż do Stanów Zjednoczonych. Oficjalnym powodem ich wyjazdu było zaproszenie na Bal Sportowy Złota jedenastka 2019.

Małgorzata Rozenek aktualnie jest z mężem, Radkiem Majdanem, za granicą. Para wyleciała kilka dni temu do Nowego Jorku. Mimo nieobecności w Polsce, prezenterka na bieżąco relacjonuje to, co dzieje się na wyjeździe. Regularnie wrzuca zdjęcia na swój profil społecznościowy i zachwyca fanów swoimi stylizacjami z wielkiego świata.

Tak było też dziś, gdy gwiazda zamieściła kolejny post, tym razem ubrana była w biały płaszcz, zaprojektowany przez jej koleżankę Jessicę Ziółek, projektantkę marki Wild Mascot. To właśnie jemu poświęciła swój wpis.

View this post on Instagram

Coat @wild.mascot

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Pod zdjęciem od razu pojawiła się masa komentarzy na temat wyglądu Małgorzaty Rozenek w ciąży. Padały słowa zachwytu i gratulacje. Równie duże zainteresowanie wzbudził biały płaszcz z aplikacją na plecach. Były pytania zarówno o cenę, jak i markę.

  • Uwielbiam Pani stylizacje.
  • Pięknie jak zawsze super babka.
  • Zgadzam się z powyższym komentarzem- cudnie pani promienieje.
  • Płaszcz Jessiki jest świetny.
  • Stylizacja petarda.
  • Piękny, ale cena zabójcza dla normalnych ludzi – piszą internauci.

Małgorzata Rozenek – biały płaszcz: cena i marka

Płaszcz Małgorzaty pochodzi z kolekcji marki Wild Mascot. Podobny model z aplikacją syreny na plecach kosztuje 2590 zł. Aplikacja została wykonana z 4290 kamieni Swarovskiego. Nie znaleźliśmy wersji z kobrą na plecach, ale być może został on spersonalizowany na specjalne życzenie Małgorzaty, która może pozwolić sobie na szycie pod swoje dyktando. Gwiazda miała go już na sobie podczas zakupów, na których kompletowała wyprawkę dla dziecka.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na zakupach

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na zakupach

Małgorzata Torebka: niebieska torebka od Diora

Do swojego białego płaszcza Małgorzata dobrała białe dodatki. Jedynym elementem, który wyłamywał się kolorystycznie była niebieska torebka. Tym razem Rozenek skusiła się na model od Diora, który na oficjalnej stronie sklepu kosztuje 3190 euro, czyli ponad 14 tysięcy złotych. W tej cenie można kupić co najmniej pięć egzemplarzy obłędnego płaszcza z efektowną aplikacją na plecach.

Niebieska torebka Dior

Niebieska torebka Dior

Małgorzata Rozenek: stylizacje w Nowym Jorku

Trzeba przyznać, że Małgosia ma styl i prezentuje się świetnie we wszystkim, co założy. Ostatnio fani zwrócili uwagę na luksusowy beret, który również miała będąc w Nowym Jorku. Model od MissSpark jest jedyny w swoim rodzaju, gdyż projektantka tworzy tylko pojedyncze sztuki. Dostępny w cenie 149 zł niebawem może zniknąć z jej wirtualnego butiku – zainteresowanie produktem jest spore, przynajmniej sądząc po komentarzach na profilu Rozenek.

Jakimi stylizacjami zaskoczy nas jeszcze Małgosia?


Małgorzata Rozenek w płaszczu

Małgorzata Rozenek w płaszczu

Małgorzata Rozenek w płaszczu

Małgorzata Rozenek w płaszczu

Małgorzata Rozenek w płaszczu

Małgorzata Rozenek w płaszczu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×