Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Małgorzata Kożuchowska nie bez powodu jest nazywana ikoną stylu. Nawet jej laptop to prawdziwa perełka!

Małgorzata Kożuchowska laptop


Jaki laptop ma Małgorzata Kożuchowska?

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najatrakcyjniejszych i najpopularniejszych aktorek serialowych w Polsce. Gra w wielu hitowych serialach, które dzięki jej wspaniałym kreacjom aktorskim cieszą się ogromną oglądalnością. Gwiazda Drugiej szansy ma także mnóstwo fanów, o których nigdy nie zapomina. Aktorka bardzo często wkleja na swój profil ciekawe zdjęcia, okraszone mądrymi refleksjami życiowymi. Przy okazji możemy podejrzeć jak wygląda jej życie na co dzień – np. po produkty jakich marek chętnie sięga.

Ostatnio na profilu Małgosi pojawiła się kolejna cudna fotka, która wywołała radość w wielu sercach internautów. Na zdjęciu widzimy bowiem atrakcyjną aktorkę w romantycznej pozie z laptopem. Pod zdjęciem czytamy refleksyjny wpis Kożuchowskiej.

Czasem, zanim wyjdziesz na prostą, musisz złapać prawą ręką za lewe ucho…

Zatem już wiemy co robić, będąc na zakręcie życiowym! Pomysł spodobał się również fanom aktorki, którzy ochoczo komentowali jej fotkę. Nie zabrakło też pytań o stylowy model laptopa:

  • Jakiej marki jest ten piękny laptop?

  • Piękna, stylowa. Nawet laptop pasuje do pani stylizacji.

Laptop Lenovo Yoga 920 – informacje

Sprawdziliśmy markę i cenę cacka, z którego korzysta Małgorzata. Okazuje się, że aktorka w swojej kolekcji ma sprzęt najnowszej generacji – Lenovo Yoga 920, który wyróżnia np. bezramkowy, dotykowy ekran i czytnik linii papilarnych gwarantujący najwyższe bezpieczeństwo. Co ciekawe, laptop Kożuchowskiej waży tylko 1,37 kg, a jego bateria wytrzymuje aż 15 h bez ładowania! Najwyraźniej stylowy Lenovo Yoga 920 spodobał się polskim gwiazdom, bowiem w swojej kolekcji mają go również Dawid Woliński, Kasia Warnke i Filip Chajzer.

Jak wam się podoba?

Stylowa Małgorzata Kożuchowska na pokazie Łukasza Jemioła powaliła wszystkich swoją wężową marynarką i odjechanymi kozakami!

Małgorzata Kożuchowska oraz Justyna Steczkowska zaszalały ze stylizacją w takich samych kozakach! Cena? Tylko 219 złotych, ale jest też jeden minus

Małgorzata Kożuchowska dodała sobie lat nową fryzurą. Wygląda jak własna matka

Czy lubisz Małgorzatę Kożuchowską?Komentarzy: 2


Gość | 2 kwietnia 2018, 09:47

Wszyscy wiemy, że ta marka rozdaje swoje laptopy wśród znanych w zamian za reklamę wiec powinna znaleźć sie tu informacja, że jest to artykuł sponsorowany


Gość | 23 marca 2018, 14:11

nie znosze tej baby i nie rozumiem zachwytów nad jej urodą i stylem


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×