Szukaj

Stylowa Małgorzata Kożuchowska na pokazie Łukasza Jemioła powaliła wszystkich swoją wężową marynarką i odjechanymi kozakami!

Małgorzata Kożuchiowska pokaz łukasza Jemioła

Małgorzata Kożuchiowska pokaz łukasza Jemioła

Małgorzata Kożuchowska na pokazie Łukasza Jemioła

Na dzisiejszym pokazie najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła zaroiło się od pięknych polskich gwiazd. Na czerwonym dywanie nie zabrakło również uznawanej za ikonę stylu i mody Małgorzaty Kożuchowskiej. Tradycyjnie, gwiazda Drugiej szansy powaliła wszystkich swoim fenomenalnym wyglądem.

Małgosia postawiła na wyjątkowo wiosenny look, miała na sobie fikuśnie skrojoną białą sukienkę z falbaniastym dołem oraz figlarnym wiązaniem przy dekolcie. Do zmysłowej sukni aktorka dobrała widowiskową marynarkę w wężową fakturę. Zaskakującym dodatkiem do całej stylizacji były jej długie, bardzo kobiece kozaki w kolorze fuksji.

Warto także wspomnieć o nienagannie wyczesanym irokezie na głowie Małgosi oraz perfekcyjnym makijażu. Gwiazda serialowa wyglądała bardzo świeżo, stylowo i zmysłowo. Wiosenny powiew kobiecości.

Sami zobaczcie jaki odlot.

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak na pokazie Łukasza Jemioła wyglądała jak luksusowa błyskotka! Co za elegancja!

Zobacz: Plejada gwiazd na wiosennym pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska, Natalia Siwiec, Agnieszka Woźniak-Starak [DUŻO ZDJĘĆ]

Zobacz: Natalia Siwiec w skromnym domowym ubranku na pokazie Łukasza Jemioła! Całe show zrobiły jej kosmiczne szpilki i luksusowa torebka! Istny odjazd!


Małgorzata Kożuchowska – pokaz Łukasza Jemioła wiosna lato 2018

Małgorzata Kożuchowska – pokaz Łukasza Jemioła wiosna lato 2018

all-ons_1063321164-dsc
all-ons_1063321158-dsc

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×