Szukaj

Małgorzata Kożuchowska na festiwalu w Gdyni szaleje ze stylizacjami! Dzisiaj pokazała się w aż dwóch

Małgorzata Kożuchowska stylizacja

Małgorzata Kożuchowska stylizacja

Małgorzata Kożuchowska na festiwalu w Gdyni 2019 zaprezentowała dwie kolejne stylizacje. Na co zdecydowała się tym razem? Garnitur plus trampki i szerokie spodnie z żółtym sweterkiem. Który komplet jest lepszy?

Małgorzata Kożuchowska przez lata wypracowała sobie wizerunek gwiazdy idealnej pod każdym względem. Na jej wizerunku nie ma ani jednej rysy, choć w świecie show-biznesu jest obecna od ponad 20 lat. Aktorka uchodzi za synonim klasy i stylu, a wszystko to dzięki swoim nienagannym stylizacjom.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska w bluzie z kapturem na festiwalu w Gdyni. Trzewików pozazdrości jej każda stylowa kobieta

Małgorzata Kożuchowska w Gdyni w dwóch stylizacjach

W ostatnim czasie Małgorzata, chętniej niż zazwyczaj, bawi się trendami. Po raz kolejny udowodniła to podczas festiwalu filmowego w Gdyni. Wczoraj gwiazda wystąpiła w bluzie z kapturem, dziś zaś postawiła na garnitur w kolorze wrzosowym, do którego dobrała czarny sweter, torebkę Diora i to, co nadało całości nieco luzu, czyli sportowe buty. Takie połączenie to hit tegorocznej wiosny. Ten trend zauroczył już m.in. Małgorzatę Rozenek.

Za kulisami festiwalu Małgorzata brylowała w jeszcze jednym komplecie. Gwiazda, podczas pokazu jednego z filmów, pojawiła się w jasnych, szerokich spodniach i w żółtym sweterku. Buty na obcasie, które niemal w pełni przykryły nogawki, podkreśliły smukłą sylwetkę aktorki. W spodniach o takim fasonie łatwo o zdeformowanie nawet najlepszych kształtów. Na szczęście u obeznanej z trendami Kożuchowskiej, nie ma mowy o tego typu wpadkach.

Którą stylizację Małgorzaty uważacie za lepszą? My ogładzamy remis 🙂

Zobacz: Bal TVN 2019: Małgorzata Kożuchowska pokazała klasę! Takiej kreacji mogą pozazdrościć jej największe światowe gwiazdy

Kożuchowska na festiwalu w Gdyni a na festiwalu w Wenecji

Zupełnie inaczej prezentowała się aktorka na czerwonym dywanie na festiwalu w Wenecji. Tam wystąpiła w zjawiskowej kreacji. Prezentowała się obłędnie w przepięknej, długiej do ziemi balowej sukni Laurelle z głęboki dekoltem w kształcie litery V, bogatą spódnicą, składająca się z falbaniastych warstw. Na tym czarny, przezroczysty materiał, nałożony na biały daje niezwykle elegancki efekt. Do tego mała, wieczorowa torebka Bottega Veneta.

Ta sama kobieta, a jakże dwa różne wydania.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska olśniła wyglądem na festiwalu w Wenecji! Stylu mogłaby uczyć największe gwiazdy Hollywood! Klasa! 


Małgorzata Kożuchowska – festiwal w Gdyni 2019

Małgorzata Kożuchowska – festiwal w Gdyni 2019

Małgorzata Kożuchowska – festiwal w Gdyni 2019

Małgorzata Kożuchowska – festiwal w Gdyni 2019

Małgorzata Kożuchowska – festiwal w Gdyni 2019

Małgorzata Kożuchowska – festiwal w Gdyni 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×