Szukaj

Małgorzata Kożuchowska na festiwalu w Gdyni szaleje ze stylizacjami! Dzisiaj pokazała się w aż dwóch

Małgorzata Kożuchowska na festiwalu w Gdyni 2019 zaprezentowała dwie kolejne stylizacje. Na co zdecydowała się tym razem? Garnitur plus trampki i szerokie spodnie z żółtym sweterkiem. Który komplet jest lepszy?
Małgorzata Kożuchowska stylizacja

Małgorzata Kożuchowska stylizacja

Małgorzata Kożuchowska przez lata wypracowała sobie wizerunek gwiazdy idealnej pod każdym względem. Na jej wizerunku nie ma ani jednej rysy, choć w świecie show-biznesu jest obecna od ponad 20 lat. Aktorka uchodzi za synonim klasy i stylu, a wszystko to dzięki swoim nienagannym stylizacjom.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska w bluzie z kapturem na festiwalu w Gdyni. Trzewików pozazdrości jej każda stylowa kobieta

Małgorzata Kożuchowska w Gdyni w dwóch stylizacjach

W ostatnim czasie Małgorzata, chętniej niż zazwyczaj, bawi się trendami. Po raz kolejny udowodniła to podczas festiwalu filmowego w Gdyni. Wczoraj gwiazda wystąpiła w bluzie z kapturem, dziś zaś postawiła na garnitur w kolorze wrzosowym, do którego dobrała czarny sweter, torebkę Diora i to, co nadało całości nieco luzu, czyli sportowe buty. Takie połączenie to hit tegorocznej wiosny. Ten trend zauroczył już m.in. Małgorzatę Rozenek.

Za kulisami festiwalu Małgorzata brylowała w jeszcze jednym komplecie. Gwiazda, podczas pokazu jednego z filmów, pojawiła się w jasnych, szerokich spodniach i w żółtym sweterku. Buty na obcasie, które niemal w pełni przykryły nogawki, podkreśliły smukłą sylwetkę aktorki. W spodniach o takim fasonie łatwo o zdeformowanie nawet najlepszych kształtów. Na szczęście u obeznanej z trendami Kożuchowskiej, nie ma mowy o tego typu wpadkach.

Którą stylizację Małgorzaty uważacie za lepszą? My ogładzamy remis 🙂

Zobacz: Bal TVN 2019: Małgorzata Kożuchowska pokazała klasę! Takiej kreacji mogą pozazdrościć jej największe światowe gwiazdy

Kożuchowska na festiwalu w Gdyni a na festiwalu w Wenecji

Zupełnie inaczej prezentowała się aktorka na czerwonym dywanie na festiwalu w Wenecji. Tam wystąpiła w zjawiskowej kreacji. Prezentowała się obłędnie w przepięknej, długiej do ziemi balowej sukni Laurelle z głęboki dekoltem w kształcie litery V, bogatą spódnicą, składająca się z falbaniastych warstw. Na tym czarny, przezroczysty materiał, nałożony na biały daje niezwykle elegancki efekt. Do tego mała, wieczorowa torebka Bottega Veneta.

Ta sama kobieta, a jakże dwa różne wydania.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska olśniła wyglądem na festiwalu w Wenecji! Stylu mogłaby uczyć największe gwiazdy Hollywood! Klasa! 


Małgorzata Kożuchowska – festiwal w Gdyni 2019

Małgorzata Kożuchowska – festiwal w Gdyni 2019

Małgorzata Kożuchowska – festiwal w Gdyni 2019

Małgorzata Kożuchowska – festiwal w Gdyni 2019

Małgorzata Kożuchowska – festiwal w Gdyni 2019

Małgorzata Kożuchowska – festiwal w Gdyni 2019

×