Szukaj

Małgorzata Kożuchowska szaleje w zachwycającej sukience. Znamy cenę i markę

Małgorzata Kożuchowska, to niewątpliwie jedna z najlepiej ubranych Polek. Kobiety inspirują się jej stylem. Ostatnio opublikowała na Instagramie zdjęcia w czerwonej sukience w czarne groszki, która skradła serca jej obserwujących. Zobaczcie, gdzie i za ile można kupić to cudo.
Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska zapracowała sobie na miano ikony stylu. Ubrania, które nosi są chętnie kupowane przez jej fanki. Polki chętnie podpatrują, co nowego aktorka ma w swojej szafie. Dowiadują się tego z Instagrama, na którym umieszcza zdjęcia, często podpisując, skąd jest dana kreacja. Odpowiada tym samym na oczekiwania jej obserwujących.

Zobacz: Bal TVN 2019: Małgorzata Kożuchowska pokazała klasę! Takiej kreacji mogą pozazdrościć jej największe światowe gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska – czerwona sukienka

Czerwona sukienka, w której zdjęcie umieściła Małgorzata Kożuchowska, to ubranie marki Harmnni, dostępna jest w sieci za 530 złotych. W kreacji natychmiast zakochały się obserwujące aktorki. Nic dziwnego, kreacja jest bardzo wdzięczna i w zależności od dodatków można ją nosić na różne okazje. Małgosia wybrała wersję na spacer. Zestawiła kreację z torebką na pas Make Yourself w kolorze beżowym. Na nogach sportowe buty i nawet najdłuższy spacer nie jest straszny. Do tego w świetnym stylu. Ze zdjęcia bije pozytywna energia.

Cudownej słonecznej niedzieli! – napisała aktorka.

W wybranej stylizacji, wyglądała zjawiskowo, nic dziwnego, że sukienką zainteresowały się jej obserwujące.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska olśniła wyglądem na festiwalu w Wenecji! Stylu mogłaby uczyć największe gwiazdy Hollywood! Klasa! 

Opinie o sukience Małgorzaty Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska przyzwyczaiła swoje fanki, że nawet spacer jest okazją do tego, aby olśniewać wyglądem. Każda stylizacja jest przemyślana i świetnie dopasowana do okoliczności. Czerwonka sukienka zawładnęła sercami jej obserwujących. Oprócz tego aktorka jest też przykładem pogody ducha i pozytywnej energii, a to nigdy nie przechodzi bez echa.

  • Uwielbiam Panią i nie za talent,urodę (oczywiście posiada Pani te cechy;) ale za to że pomimo że Pani nie znam osobiście to zawsze jak patrzę na zdjęcia, które Pani zamieszcza to bije z nich szczęście, radość, serdeczność, optymizm i aż trudno się samemu nie uśmiechnąć. Pozdrawiam.
  • Super Pani Małgosiu skąd Pani ma ta sukienkę??
  • Skąd ta cudna sukienka?
  • Piękne zdjęcia 🙂 i to spojrzenie pieska 🙂 rewelacja 🙂

Jak widać, każdy szczegół zdjęcia został zauważony przez fanki Małgorzaty Kożuchowskiej. Na pytanie o sukienkę, odpowiadamy w tekście.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska w bikini odsłoniła prawie wszystko! To najodważniejsze zdjęcie w jej karierze! Ale ciało!


Małgorzata Kożuchowska - czerwona sukienka w groszki

Małgorzata Kożuchowska - czerwona sukienka w groszki

Małgorzata Kożuchowska - czerwona sukienka

Małgorzata Kożuchowska - czerwona sukienka

Małgorzata Kożuchowska - piękna sukienka

Małgorzata Kożuchowska - piękna sukienka

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×