Małgorzata Kożuchowska w bajecznej sukni zachwyciła fanów: „Polska ikona stylu”. Kreacja godna królowej kosztuje małą fortunę!

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła swoich fanów, pozując w przecudnej sukni. Jak wyglądała aktorka i co napisała?

Małgorzata Kożuchowska to aktorka, której nie trzeba nikomu nie przedstawiać. Rozgłos przyniosła jej rola w filmie Młode wilki. Później grała jeszcze w: Kiler, Kiler-ów 2-óch, M jak miłość, Zróbmy sobie wnuka, Komornik, Rodzinka.pl, Wyszyński – zemsta czy przebaczenie. Jej najnowszym projektem jest film Zołza według scenariusza Ilony Łepkowskiej.

Małgorzata Kożuchowska w pewnym momencie kariery zdecydowała się na macierzyństwo i mimo że nie zwalnia tempa, wyznała w jednym z wywiadów, że dziecko jest dla niej priorytetem.

Jestem mamą ośmiolatka i sprawia mi to bardzo dużą radość, przyjemność i daje mi mnóstwo satysfakcji. Bycie z nim i patrzenie, jak się rozwija, jak się zmienia, jak dorasta […] staram się dokonywać tych wyborów tak, żeby mama była obecna w domu – mówiła w Plejadzie.

Aktorka wielokrotnie odkładała decyzję o macierzyństwie. Jasia urodziła w wieku 43 lat.

Ocknęłam się w ostatniej chwili i zawalczyłam o dziecko. Byłam o krok od tego, żeby przegapić szansę na macierzyństwo – wyznała w wywiazie dla Twojego Stylu.

Udanie połączyła macierzyństwo i pracę, a jej kariera nie ucierpiała. Ciągle jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Do tego aktywnie działa w sieci. Jej profil obserwuje już ponad milion internautów. Tym razem pokazała im się w bajecznej sukni.

Małgorzata Kożuchowska w bajecznej sukni. Jaka to marka?

W sobotę na Instagramie Małgorzaty Kożuchowskiej pojawiły się zdjęcia, które według opisu powstały w Wenecji. Aktorka pozuje na nich w przepięknej, długiej sukni z motywami jak z baśni.

przenieśmy się w świat baśni… #bajki #baśnie #światbaśni #sukienka #aktorka #moda #fashion #italy #venice – napisała.

Przepiękna kreacja to projekt marki Zimmermann i niestety kosztuje małą fortunę! Prawie 15 tys. złotych. Po przecenie, trzeba zapłacić za suknię 11 tys. Ta stylizacja nie umknęła uwadze internautów, którzy obsypali swoją ulubienicę i jej kreację komplementami.

  • Cudownie się patrzy na taką dojrzałą kobietę z klasą.
  • Piękna z Pani ksiezniczka.
  • Cudownie pani wygląda, pani Małgorzato.
  • Pięknie, nasza Polska Ikona Stylu. Pozdrawiam.

Jak wam się podoba styl Małgorzaty Kożuchowskiej?


Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×