Szukaj

Małgorzata Kożuchowska od samego wejścia nie mogła opędzić się od błysków fleszy! Wystarczyło, że włożyła genialny płaszcz

Małgorzata Kożuchowska pokaz Violi Piekut stylizacja

Małgorzata Kożuchowska na pokazie Violi Piekut

Jesień to czas premier filmowych, nowych ramówek telewizyjnych, eventów kulturalnych i pokazów mody. Po leniwych wakacjach gwiazdy powracają do życia towarzyskiego, a ich harmonogramy wypełniają się po brzegi. Ostatecznie jednak brylowanie na salonach, zachwycanie suknią i figurą oraz wspieranie ulubionych projektantów podczas prezentacji ich najnowszych kolekcji to sama przyjemność. Małgorzata Kożuchowska, która prowadzi ostatnio bardzo intensywne życie towarzyskie, nie mogła przepuścić pokazu Violi Piekut.

Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Grażyna Torbicka, Agnieszka Kaczorowska [DUŻO ZDJĘĆ]

Aktorka pojawiła się w kreacji, która na pierwszy rzut oka mogłaby się wydawać dość nudna. Złoto-beżowa sukienka imitująca stylowy płaszczyk staje się jednak naprawdę interesująca, gdy przyjrzymy jej się z bliska. Uszyta z dość ciężkiego materiału, pięknie podkreślała symetryczną figurę Kożuchowskiej. Lekkości dodawały jej białe frędzle, naszyte u dołu sukienki. Długa szarfa w jaśniejszym niż sukienka odcieniu, przewiązana w pasie, eksponowała wąską talię i była świetnym dodatkiem do całości.

Swoją stylizację Małgorzata dopełniła beżową, poręczną torebką, sandałkami na szpilce w identycznym kolorze i subtelną biżuterią. Jak zwykle postawiła też na makijaż typu no make-up, a włosy zaczesała do góry, lekko natapirowała i ułożyła w charakterystycznego dla siebie irokeza. Efekt końcowy na pewno musiał ją zadowolić, ale nie było w tej stylizacji nic, co mogłoby nie zadowalać.

Oryginalnie, z klasą, bardzo kobieco. Tak jak lubimy!

Małgorzata Kożuchowska przed lokalem wyborczym zrobiła rewię mody! Jej bardzo trendy stylizacja odmłodziła ją o 20 lat!

Mistrzyni! Małgorzata Kożuchowska w windzie zachwyciła bardziej niż na czerwonym dywanie!

Małgorzata Kożuchowska wygląda tak pięknie, że zarzucili jej operację plastyczną. Wszystko przez ostatnie zdjęcie

Małgorzata Kożuchowska to prawdziwe zwierzę sceniczne! Nic tylko nagrywać płytę [WIDEO]


Czy lubisz styl Małgorzaty Kożuchowskiej?

×