Szukaj

Małgorzata Kożuchowska pierwszy raz pokazała salon. Stylizacją przyćmiła wnętrze. „Jest pani zabójczo piękna”

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska na Instagramie podzieliła się zdjęciem zrobionym przy choince. Swoją piękną stylizacją przyćmiła zachwycające wnętrze. Internauci nie mogą ukryć podziwu. 

Małgorzata Kożuchowska nie narzeka na brak zajęć. Regularnie pojawia się na planach zdjęciowych oraz realizuje kampanie reklamowe. Prowadzi też konta w mediach społecznościowych, gdzie odsłania wybrane kulisy ze swojego życia prywatnego. Ma za sobą pracowity czas.

Ostatni tydzień przed Świętami to okres, kiedy pracy jest bardzo dużo, a czasu, jak na złość, bardzo mało. Cieszę się więc z każdej chwili odpoczynku, a najlepiej odpoczywa się oczywiście… przy kawie! – zdradziła we wpisie na Instagramie.

Małgorzata pogodziła jednak służbowe obowiązki z życiem rodzinnym. Niedawno pokazała, jak wraz z mężem, Bartkiem Wróblewskim oraz synkiem Jasiem, przyozdabiali świąteczne pierniczki. Udekorowali je m.in. lukrem, czekoladą, dekoracyjnymi perełkami oraz wiórkami kokosowymi. Słodkości wyglądały jak ze świątecznej reklamy.

Małgorzata Kożuchowska pokazała salon. Jak wygląda?

Małgorzata kolejną publikacją nawiązała do ostatnich godzin świąt. Pierwszy raz wpuściła internautów do salonu. Ze zdjęcia wynika, że jest on pięknie wyposażony. Oprócz świątecznego drzewka znajdują się tam m.in. przeszklona witryna, w której ustawiono porcelanę, szary stół, a także eleganckie zasłony.

Chociaż wnętrze przyciąga uwagę, to jednak stylizacja gwiazdy odgrywa pierwsze skrzypce. Ubrała się w welurowy komplet marki Laurelle. Postawiła na wyrazisty makijaż z mocno podkreślonymi ustami, a także rozpuściła włosy.

Zawsze można coś jeszcze poprawić… Jak dobrze, że jutro niedziela — podpisała zdjęcie Małgorzata Kożuchowska.

Internauci są zachwyceni wyglądem Małgorzaty. Piszą, że odkąd pamiętają, w ogóle się nie zmieniła. Nadal jest taka piękna, jak w dniu debiutu przed kamerami:

  • Witam panią jestem zaszczycony pani widokiem pozdrawiam serdecznie fan pani wdzięku powiem niech pani nie zmienia się jest super.
  • Piękna choineczka pani Gosiu, zdrówka życzę. Wygląda Pani cudownie, ten komplet świetnie na pani leży. Nic tylko podziwiać.
  • Jest Pani zabójczo piękna. Dobrych, magicznych świąt, mimo wszystko.

Jak wam się podoba Kożuchowska w świątecznej odsłonie?


Małgorzata Kożuchowska pokazała salon

Małgorzata Kożuchowska pokazała salon

Małgorzata Kożuchowska w szykownej stylizacji

Małgorzata Kożuchowska w szykownej stylizacji

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się pierniczkami

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się pierniczkami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×