Szukaj

Małgorzata Kożuchowska z ogromnymi uszami Myszki Miki największą sensacją na pokazie mody! Zaszalała jak na balu w Disneylandzie!

Małgorzata Kożchowska czarna stylizacja

Małgorzata Kożchowska czarna stylizacja

Małgorzata Kożuchowska na pokazie Dawid Woliński x Martini

ATM Studio w Warszawie 6 grudnia w Mikołajki zamieniło się w stolicę polskiej mody. Dawid Woliński we współpracy z Martini, będącym mecenasem wydarzenia, podczas najbardziej wyczekiwanego pokazu mody w tym sezonie zaprezentował najnowszą kolekcję. Na pokazie pojawiły się największe gwiazdy rodzimego show-biznesu, takie jak Kasia WarnkeJulia Wieniawa czy Karolina Szostak. Wszystkie mogły pochwalić się obłędnymi stylizacjami, ale światło reflektorów i uwagę mediów kompletnie skradła Małgorzata Kożuchowska

Kożuchowska, która słynie ze swojej elegancji i kobiecego szyku, w ostatnich miesiącach niezwykle eksperymentuje ze stylizacjami. Od czasu gdy przyjęła rolę w Plagach Breslau, aktorka chętnie sięga po seksowne lub nietypowe kreacje. Nie inaczej było tym razem! Na pierwszy rzut oka jej stylizacja mogła wydawać się bardzo samozachowawcza. Obcisła czarna sukienka sięgająca do połowy łydki pięknie podkreślała smukłą sylwetkę gwiazdy, a dobrane do niej klasyczne czarne szpilki również nie należą do „ekstrawaganckich”. Furorę zrobiły jednak… Rękawy!

Do ramion Kożuchowskiej doczepione były wielkie uszy Myszki Miki. Trzeba przyznać, że to niecodzienny dodatek do wieczorowej kreacji, który dodawał całości nieco frywolnego akcentu, zwłaszcza, że aktorka dopełniła swoją stylizację czerwonym puzderkiem ze złotymi elementami. Wciąż pozostawała jednak bardzo w trendach – 90. urodziny Myszki Miki, które świętujemy w tym roku sprawiły, że sympatyczną mysz Walta Disneya możemy spotkać niemal wszędzie.

Delikatny makijaż i flagowa fryzura dopełniły dzieła.

Jak wam się podoba?

Plejada gwiazd na pokazie Dawida Wolińskiego: Małgorzata Kożuchowska, Karolina Szostak, Julia Wieniawa. Mecenasem jest Martini!

Małgorzata Kożuchowska w ponętnej kreacji jak milion dolarów na świątecznej gali! Zakasowała wszystkie diwy!

Małgorzata Kożuchowska z makijażem w stylu Kylie Jenner! Efekt powala!


Małgorzata Kożuchowska w sukience z uszami Myszki Miki

Małgorzata Kożuchowska w sukience z uszami Myszki Miki

Małgorzata Kożuchowska z czerwonym puzderkiem

Małgorzata Kożuchowska z czerwonym puzderkiemfot. AKPA

Małgorzata Kożuchowska na imprezie Martini

Małgorzata Kożuchowska na imprezie Martini

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×