Szukaj

Małgorzata Kożuchowska poprowadziła koncert kolęd w nowej fryzurze. Gwiazda zaskoczyła świąteczną metamorfozą

Małgorzata Kożuchowska nowa fryzura

Małgorzata Kożuchowska nowa fryzura

Małgorzata Kożuchowska poprowadziła koncert kolęd. Gwiazda dosłownie błyszczała na scenie. W eleganckiej kreacji i nowej fryzurze wygląda zjawiskowo. 

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich aktorek. Jej portfolio aż pęka w szwach od filmowych ról. Zadebiutowała u boku Cezarego Pazury w filmach Kiler i Kiler-ów dwóch. Później przyszła pora na serial M jak Miłość, który przysporzył jej największą popularność i otworzył drogę do show-biznesu.

Z udziału w najpopularniejszej telenoweli zrezygnowała, będąc u szczytu sławy. Ryzykowny krok bardzo się jej opłacił. Od tego momentu nie mogła narzekać na brak kolejnych zawodowych propozycji. Jej zawodowy kalendarz od wielu lat jest wypełniony po brzegi.

Aktorka ma na swoim koncie mnóstwo ról w filmowych hitach i najpopularniejszych serialach. Niewielu wie, ale Małgorzata jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale także piosenkarką. Nie raz już mogliśmy oglądać ją na dużej scenie. Wydała nawet debiutancką płytę. W 2006 roku ukazał się jej album W futrze.

Małgorzata Kożuchowska ma nową fryzurę. Świąteczna metamorfoza aktorki

Małgorzata Kożuchowska już poczuła świąteczny klimat. Aktorka poprowadziła jeden z koncertów kolęd, który w Boże Narodzenie zostanie wyemitowany w telewizji. Na tę szczególną okazję gwiazda przeszła metamorfozę. Nową fryzurą pochwaliła się na Instagramie.

Ulubienica widzów od kilku lat nosiła krótkie włosy, które tapirowała lub na zmianę gładko zaczesywała. Teraz postanowiła wrócić do swojej fryzury sprzed lat. Zapuściła włosy i lekko je podkręciła. Gładko zaczesane blond włosy są coraz dłuższe i sięgają już za ucho. Pofalowane pasma i ozdobne spinki nadały Kożuchowskiej jeszcze więcej szyku.

Ależ zapachniało świętami… Ostatnie dwa dni to była dla mnie prawdziwa uczta dla duszy, ucha i oka. W przepięknej scenografii bazyliki na Jasnej Górze nagraliśmy dla Was koncert kolęd w pięknych aranżacjach Grzegorza Urbana! No czad! Wierzę, że w ten wigilijny wieczór, choć na moment poczujemy, że jesteśmy razem, że wywołamy uśmiech i ciepło w Waszych sercach. Dla wielu wykonawców możliwość powrotu na scenę i zaśpiewania dla Was było prawdziwym świętem, bo koncerty przecież odwołane. W Wigilię będziemy razem! Już dziś zapraszam!

W świątecznej stylizacji aktorka wygląda niezwykle elegancko. Czarno-złota, połyskująca sukienka z ozdobnymi drapowaniami przy ramionach i delikatny makijaż, to kwintesencja stylu gwiazdy.

W koncercie kolęd oprócz Małgorzaty będziemy mogli usłyszeć: Olgę Bończyk, Alicję Majewską, Olgę Szomańską. Halinę Mlynkovą, GolecUOrkiestrę, Stanisławę Celińską, Kasię Cerekwicką, Krzysztofa Kiljańskiego, zespół Pectus oraz wielu innych. Zgadamy się z gwiazdą M jak miłość, że będzie to uczta nie tylko dla ucha, ale także dla oka.


Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska - gwiazdy na premierze filmu Czyściec

Małgorzata Kożuchowska - gwiazdy na premierze filmu Czyściec

Małgorzata Kożuchowska - gwiazdy głosują w II turze wyborów prezydenckich 2020

Małgorzata Kożuchowska - gwiazdy głosują w II turze wyborów prezydenckich 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×