Tylko Małgorzata Kożuchowska potrafi zmieniać się jak kameleon! Na każdej gali TeleKamer wyglądała zupełnie inaczej!

Małgorzata Kożuchowska TeleKamery kreacje gwiazdy, metamorfoza

Małgorzata Kożuchowska TeleKamery kreacje gwiazdy, metamorfoza

Wszystkie kreacje Małgorzaty Kożuchowskiej na TeleKamerach

Małgorzata Kożuchowska, kilkukrotna laureatka TeleKamer, pojawiając się od wielu lat na ceremonii, zdążyła przyzwyczaić już swoich fanów, że podczas tego wielkiego wydarzenia lubi zaskakiwać swoimi stylizacjami. Robiła to kilkanaście lat temu i robi to po dziś dzień.

Aktorka uwielbia zabawę stylem i nie boi się eksperymentować. Kiedy wchodzi na czerwony dywan promienieje, jest w swoim żywiole. Jej zamiłowanie do mody widoczne jest na każdym kroku. To nie „przebieranie się”, jak w przypadku wielu innych gwizd, ale celebracja kultury „noszenia się”. Żeby to udowodnić, przyjrzymy się z bliska wybranym przez Małgorzatę Kożuchowską, na tę okoliczność, kreacjom.

https://jastrzabpost.pl/moda/monika-olejnik-charytatywny-bal-dziennikarzy-wszystkie-kreacje-galeria_631821.html

Małgorzata Kożuchowska – TeleKamery 2001

Kiedy młodziutka, pełna powabu, aktorka, w 2001 roku pojawiła się na TeleKamerach, od razu przykuła uwagę fotoreporterów. Jej naturalność i subtelność w połączeniu z bardzo kobiecą, połyskującą złotem suknią, stworzyły wizerunek aktorki bardzo gustownej i wykazującej się dużym wyczuciem stylu.

Małgorzata Kożuchowska TeleKamery2001

Małgorzata Kożuchowska TeleKamery 2001

Małgorzata Kożuchowska – TeleKamery 2002

Rok później było już znacznie bardziej nowatorsko. Małgorzata Kożuchowska na ceremonii wręczenia TeleKamer pojawiła się w koronkowej sukni, która w górnej części była transparentna. To, co tego dnia jednak najbardziej zwracało uwagę, to chusta, którą aktorka miała na głowie.

Przy okazji tej stylizacji pozdrawiamy Izabellę Scorupco, która w ekranizacji Ogniem i mieczem, zagrała rolę Heleny Kurcewiczówny. 😉

Małgorzata Kożuchowska TeleKamery 2002

Małgorzata Kożuchowska TeleKamery 2002

Izabella Scorupco w Ogniem i mieczem

Izabella Scorupco w Ogniem i mieczem

Małgorzata Kożuchowska – TeleKamery 2003

Rok później, Małgorzata Kożuchowska założyła absolutnie rewelacyjną suknię, która na pierwszy rzut oka, była swoistą konstrukcją geometryczną. Jej „ciężkie”, bufiaste rękawy były olbrzymim atutem tej kreacji. Aktorka tego dnia postawiła również na frywolną fryzurę, która świetnie korespondowała z całością stylizacji.

Małgorzata Kożuchowska TeleKamery 2003

Małgorzata Kożuchowska TeleKamery 2003

Małgorzata Kożuchowska – TeleKamery 2004

Rok 2004, to w metamorfozie Małgorzaty Kożuchowskiej, naprawdę pamiętna data. Wtedy to miała miejsce eksplozja ekstrawagancji stylu aktorki. Gwiazda do czarnej kreacji, uzupełnionej o dodatki w postaci czarnych rękawiczek i podkolanówek w tym samym kolorze, wybrała stylizację fryzury, na temat której następnego dnia powstały elaboraty prasowe.  Rozpisywano się, że aktorka miała na głowie gniazdo bocianie, słowicze, czy też należące do innego rodzaju ptactwa, a przecież to był jedynie kok imitujący zwykły… toczek.

Małgorzata Kożuchowska TeleKamery 2004

Małgorzata Kożuchowska TeleKamery 2004

Małgorzata Kożuchowska – TeleKamery 2005

Tym razem Małgorzata Kożuchowska postanowiła wyciszyć chaos związany z ubiegłoroczną galą i… stonowała swoją stylizację. I trzeba przyznać, że to był strzał w dziesiątkę! Gwiazda w swojej beżowej kreacji i fryzurze stylizowanej na lata 20. prezentowała się doskonale!

Małgorzata Kożuchowska TeleKamery 2005

Małgorzata Kożuchowska TeleKamery 2005

Małgorzata Kożuchowska – TeleKamery 2006

Tego wieczoru Małgorzata Kożuchowska postanowiła nie szokować. Swoją zmysłową subtelność „odziała” w zamszową czarną suknię z cielistymi wstawkami. Kreacja ta pięknie podkreśliła jej dekolt, a także wysmukliła sylwetkę. Z kolei fryzura, na którą zdecydowała się aktorka, uwypukliła jej dziewczęce rysy twarzy.

Małgorzata Kożuchowska TeleKamery 2006

Małgorzata Kożuchowska TeleKamery 2006

Małgorzata Kożuchowska – nominacje do TeleKamer 2007

Małgorzata Kożuchowska na nominacjach do TeleKamer 2007 pojawiła się w kreacji, chyba nieco spoza swojego stylu, w kolorze zgniłej zieleni. Całość uzupełniła naszyjnikiem z bursztynem. Dla dobra sprawy, a także ze względu na wcześniejsze zasługi na chwalebnym polu modowym, o tej stylizacji… zapominamy.

Małgorzata Kożuchowska, nominacje TeleKamery 2007

Małgorzata Kożuchowska, nominacje TeleKamery 2007

Małgorzata Kożuchowska – TeleKamery 2007

Takiej Małgorzaty Kożuchowskiej jeszcze nie widzieliśmy! Jej „kosmiczne” wcielenie zrobiło na nas piorunujące wrażenie. Kreacja aktorki aż  kipi zmysłowością. I do tego ta fenomenalna fryzura… W tym przypadku nie zawahamy się użyć stwierdzenia, że w prostocie leży całe piękno. Brawo!

Małgorzata Kożuchowska TeleKamery 2007

Małgorzata Kożuchowska TeleKamery 2007

Małgorzata Kożuchowska – TeleKamery 2011

Komu się wydawało, obserwując zmieniające się na przestrzeni lat stylizacje, że Małgorzata Kożuchowska nie może wyglądać już lepiej, jest w błędzie! Uprzejmie informujemy, że aktorka właśnie zdeklasowała swoim seksapilem wszystkie obecne na gali panie. Gwiazda w swojej odważnej sukience i fryzurze „z pazurem” sprawiła, że nie można było oderwać od niej wzroku. Zjawiskowo!

Małgorzata Kożuchowska TeleKamery 2011

Małgorzata Kożuchowska TeleKamery 2011

Małgorzata Kożuchowska – TeleKamery 2013

Tym razem piękna aktorka postanowiła zaszaleć z kolorem. Gwiazda swoją kreację imitującą skórę węża, uzupełniła szpilkami w kolorze limonki, a także jaskrawą, okazałą biżuterią, która kolorystycznie doskonale korespondowała z oryginalną torebką, a także odcieniem jej paznokci. Bardzo ciekawe połączenie.

Małgorzata Kożuchowska TeleKamery 2011

Małgorzata Kożuchowska TeleKamery 2013

Małgorzata Kożuchowska – TeleKamery 2015

Małgorzata Kożuchowska po raz kolejny udowodniła, że jej nazwisko to synonim klasy, szyku i elegancji. Podczas ostatniej gali TeleKamer w 2015 roku, gwiazda miała na sobie piękną błyszczącą, krótką sukienkę, której niewątpliwą ozdobą był oryginalny kołnierz, który świetnie komponował się z całością stylizacji. Aktorka znów nie zawiodła swoim wyczuciem estetyki.

Małgorzata Kożuchowska TeleKamery 2015

Małgorzata Kożuchowska TeleKamery 2015

W czym aktorka zdecyduje się zaprezentować na kolejnej gali? Przebieramy nogami z niecierpliwością, żeby się o tym przekonać.

Te nieziemskie suknie przeszły do historii Balu Dziennikarzy! Po prostu istne szaleństwo! [DUŻO ZDJĘĆ]

Bal TVN: Przypominamy najpiękniejsze kreacje gwiazd! Te stylizacje przeszły do historii show-biznesu! [DUŻO ZDJĘĆ]

Oto 25 najpiękniejszych kreacji ze Złotych Globów, które przeszły do historii! Wśród nich słynna suknia Alicji Bachledy-Curuś. Kto dzisiaj dołączy do grona najpiękniejszych?


Małgorzata Kożuchowska TeleKamery2001

Małgorzata Kożuchowska TeleKamery2001

Małgorzata Kożuchowska - TeleKamery 2002

Małgorzata Kożuchowska - TeleKamery 2002

Małgorzata Kożuchowska TeleKamery 2002

Małgorzata Kożuchowska TeleKamery 2002

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×