Małgorzata Kożuchowska cała w czerni na gali. Jej stylizacja to kwintesencja elegancji

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła elegancja na gali Nagrody BohaterONy 2021. Jak wyglądała? Zdjęcia.

Już po raz 3. wręczone zostaną nagrody BohaterONy im. Powstańców Warszawskich. Uroczysta gala odbyła się w Sali Koncertowej Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. Organizują ją Fundacja Rosa oraz Fundacja Sensoria z Wrocławia, a hasłem jest Pamięć – Edukacja – Pomoc.

Na wydarzeniu pojawiła się Małgorzata Kożuchowska, która zachwyciła elegancją.

Jak wyglądała Małgorzata Kożuchowska na gali Nagrody BohaterONy 2021?

Małgorzata Kożuchowska jest znana nie tylko ze swoich filmowych, serialowych i teatralnych kreacji, ale też z tego, że prężnie działa w sieci. Co jakiś czas bierze udział w nowych projektach, pojawia się w ciekawych produkcjach, o których pisze w social mediach. Gdy jednak wraca do domu, spędza czas z mężem, Bartkiem Wróblewskim — z którym niedawno świętowała 13. rocznicę ślubu oraz Jasiem. Aktorka została mamą w październiku 2014 roku. Nie pozwoliła sobie na długi urlop macierzyński i trzy miesiące później wróciła do pracy, co zdecydowanie ułatwił jej syn, który okazał się być bardzo mało wymagającym bobasem.

Pracowałam, gdy Jasiu miał trzy miesiące i mówię do Bartka: „Bartek, Boże to dziecko chyba wie, że gdyby ono nie spało nocami, to matka nie dałaby rady”. Nie dałabym rady wytrzymać tych 10 czy 14 godzin na planie jednak bez snu. Były takie momenty w moim życiu, gdy pracowałam tak bardzo intensywnie, że spałam miesiącami po 4-5 godzin i wiem, że człowiek jest niesamowitym organizmem, który jest w stanie dostosować się do skrajnych sytuacji.

Niewątpliwie jest też jedna z najlepiej ubranych polskich aktorek. Stylizacje, które wybiera, zawsze są trafione i idealnie współgrają z jej posągową urodą. Figurę ma idealną, więc każda kreacja leży na niej idealnie. Kiedy pojawiła się na gali Nagrody BohaterONy 2021, wyglądała zjawiskowo. Elegancka czarna suknia, połączona z gładko zaczesanymi włosami, delikatną biżuterią i czerwonymi ustami, to doskonały dowód na to, że Kożuchowska doskonale wie, co i jak nosić, żeby przyciągać spojrzenia. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Małgorzata Kożuchowska - Gala Nagrody BohaterONy 2021

Małgorzata Kożuchowska - Gala Nagrody BohaterONy 2021

Małgorzata Kożuchowska - Gala Nagrody BohaterONy 2021

Małgorzata Kożuchowska - Gala Nagrody BohaterONy 2021

Małgorzata Kożuchowska - Gala Nagrody BohaterONy 2021

Małgorzata Kożuchowska - Gala Nagrody BohaterONy 2021

Komentarze

 • BB :).. pisze:

  Pani Małgorzatą jest przepiękną kobietą. – nie podlega to absolutnie żadnej dyskusji. Kreacja, która założyła jest zupełnie nie trafiona. Tak jak wyżej Ktoś zaznaczył, że powinna bardziej odkryć dekolt- pelna zgoda, też tak uważam.
  Wciąż dziewczęca uroda Pani Małgorzaty potrzebuje więcej lekkości w ubiorze. Ta sukienka ją zamyka, przytłacza i sprawia, że cała ta młodzieńczość i zwiewnność Pani Małgosi jest zniewolona, osaczona. Tak delikatna uroda potrzebuje eleganckiej finezji ..
  To jest moja ocena owej kreacji.. :).

 • Gość pisze:

  Powinna nosić kreacje z dekoltem a nie ze stójką, ponieważ podkreślają niezbyt szczupłą szyję. Poza tym ok.

 • Gość pisze:

  Wolę ją w innych stylizacjach.Trzeba przyznać jednak, że trzyma formę i wygląda zjawiskowo jak na swój wiek.Mam 37 lat i prawdę mówiąc, inspiruję się jej stylem.

  • Gość pisze:

   Żal mi Polek… 30-40 parę lat to już „jak na swój wiek”. Mam 41 a czasem nawet nie pamiętam ile, bo szczęśliwi czasu nie liczą. Wyglądam młodo, dziewczęco, pięknie, lepiej niż 20 lat temu. A francuski zrobiłyby rewolucję za tego typu dyskryminację, jakie są w Polsce (wiek, waga, grzybice, oraz inne kobiece problemy). Dobrze, że chociaż wiagra dotyczy naszych słabych facetów….

 • Szczera pisze:

  Gosia ma dużą klasę i wyczucie stylu. Potrafi świetnie się ubrać i doskonale te ubrania nosi. Temu nie można zaprzeczyć.

 • Gość pisze:

  Stosownie do okazji brawo duża klasa

  • Gość pisze:

   Też ją bardzo lubię i podziwiam za wyczucie stylu i zawsze jest ubrana stosownie do okoliczności wszystkiego najlepszego

 • GośćEla pisze:

  SUPER jak zawsze.

 • Gość pisze:

  Jak zawsze z gustem i klasą.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×