Szukaj

Małgorzata Kożuchowska cała w folkowych kwiatach zachwyciła na salonach! Jak zawsze powiało wielkim luksusem!

Małgorzata Kożuchowska pojawiła się na 10 urodzinach warszawskiego salonu luksusowych marek modowych. Tradycyjnie aktorka olśniła wszystkich swoim perfekcyjnym wyglądem.
Małgorzata Kożuchowska – 10 urodziny Moliera2

Małgorzata Kożuchowska oprócz polskich popularnych marek modowych bardzo ceni sobie kolekcje światowych projektantów, w których często prezentuje się na branżowych eventach. Gwiazda Rodzinki.pl od dawna uwielbia romansować z modą, robi to doskonale często posiłkując się ubraniami luksusowych światowych marek modowych. Jej obecność na 10 urodzinach salonu modowego była więc oczywista. Małgorzata jak zawsze wybrała oryginalny letni look, którym wyróżniła się z tłumu polskich gwiazd.

Małgosia miała na sobie lśniącą jedwabną mini z długim rękawem w kwiecisty folkowy print. Sukienka podkreśliła szczupłą sylwetkę serialowej gwiazdy, jak również odsłoniła jej zgrabne długie nogi. Do kreacji wykończonej eleganckim golfem, Kożuchowska dopasowała szałowe dodatki. Na jej stopach można było podziwiać zmysłowe letnie sandałki. Nie zabrakło także wspaniałej białej torebki w modnym w tym sezonie kształcie koszyka.

Małgosia tradycyjnie zaprezentowała krótkie gładkie uczesanie oraz misternie wykonany makijaż, który podkreślił jej piękne rysy twarzy. Kożuchowska, która nieuchronnie zbliża się do 50-tki, w takiej kwiatowej odsłonie wyglądała niezwykle młodo i stylowo.

Zobacz w galerii, jak się zaprezentowała serialowa Natalia Boska.

Zobacz: Marina Łuczenko w metalicznej sukni i z tęczową torebką na imprezie. Świeciła większym blaskiem niż flesze fotoreporterów!

Zobacz: Anna Lewandowska w letniej sukience w wisienki zachwyciła cały internet! Jej kreacja kosztuje tylko 200 złotych!

Zobacz: Ciężarna Agnieszka Kaczorowska w taniej sukience z sieciówki! Za 150 złotych ubrała się jak światowa gwiazda!


Czy lubisz styl Małgorzaty Kożuchowskiej?

×