Szukaj

Małgorzata Kożuchowska w ponętnej kreacji jak milion dolarów na świątecznej gali! Zakasowała wszystkie diwy!

Małgorzata Kożuchowska kreacja gala Mam marzenie

Małgorzata Kożuchowska kreacja gala Mam marzenie

Małgorzata Kożuchowska na gali fundacji Mam Marzenie

Małgorzata Kożuchowska słynie ze swojego nienagannego stylu. Na salonach bryluje od lat, ale wciąż trudno znaleźć gwiazdę, która potrafiłaby, tak jak ona, wyglądać jednocześnie seksownie i niezwykle szykownie. Jej kreacje wzbudzają zachwyt na każdym „wielkim wyjściu”, a staranność w doborze makijażu i dodatków sprawiają, że Kożuchowska jest bezkonkurencyjnym i niedoścignionym ideałem dla wielu koleżanek po fachu. Nie inaczej było na gali fundacji Mam Marzenie. Tym razem Małgorzata zrezygnowała z ciemnych kolorów, w których ostatnio bardzo się rozsmakowała i sięgnęła po coś z bardziej delikatnego repertuaru.

Za jej suknię odpowiedzialny był Maciej Zień, który często ubiera Kożuchowską w swoje popisowe kreacje. Tym razem wspiął się na wyżyny projektanckiego kunsztu, bo gwiazda Plag Breslau wyglądała zniewalająco. Bladoróżowy odcień sukni aktorki pięknie zgrywał się z jej włosami i karnacją, ale to jej fason i krój sprawiały, że nie sposób było jej nie zauważyć.

Uszyta z lejącego, połyskującego materiału suknia ciasno przylegała do ciała, podkreślając krągłości i eksponując perfekcyjną sylwetkę aktorki. Długie marszczone rękawy i wykończony w interesujący sposób przód sukni nadawały całości nieco francuskiego uroku i czaru minionej epoki. Kreacja mogłaby nawet uchodzić za dość samozachowawczą, gdyby nie fakt, przylegała tak ściśle i sprawiała wrażenie, jakby Małgorzata w rzeczywistości była praktycznie naga.

Jak wam się podoba? Przepiękna robota!

Małgorzata Kożuchowska z makijażem w stylu Kylie Jenner! Efekt powala!

Sensacyjna metamorfoza Małgorzaty Kożuchowskiej! W takiej fryzurze nie widzieliśmy jej od LAT!

Historyczna chwila! Małgorzata Kożuchowska pozuje ze swoimi córkami! Taka okazja już się nie powtórzy!

Wyszła na jaw wielka finansowa afera wśród polskich aktorów! W tej bulwersującej sprawie zabrały głos znane gwiazdy kina!


Małgorzata Kożuchowska w kreacji Macieja Zienia

Małgorzata Kożuchowska w kreacji Macieja Zienia

Małgorzata Kożuchowska poprowadziła galę fundacji Mam marzenie

Małgorzata Kożuchowska poprowadziła galę fundacji Mam marzenie

Małgorzata Kożuchowska na gali finałowej Mam marzenie

Małgorzata Kożuchowska na gali finałowej Mam marzenie

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×