Cannes 2019: Agnieszka Dygant i Małgorzata Kożuchowska w zachwycających kreacjach na czerwonym dywanie! Wyglądały jak światowe gwiazdy!

Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska i Agnieszka Dygant zadebiutowała na czerwonym dywanie w Cannes 2019. Polskie aktorki wybrały nietypowe kreacje. Zobacz w co się ubrały.

Małgorzata Kożuchowska i Agnieszka Dygant, chociaż na Festiwalu Filmowym w Cannes 2019 są już od piątku, w błysku fleszy zadebiutowały dopiero w sobotę. To właśnie wtedy polskie aktorki pojawiły się na słynnym czerwonym dywanie rozłożonym przez Grand Theatre Lumiere w Cannes, debiutując podczas ceremonii zamknięcia.

Kożuchowska z tej okazji ubrała się w siwą, połyskującą do ziemi kreację, z wycięciami u boku i długimi rękawami, która podkreślała jej szczupłą sylwetkę. Sukienka ta została zaprojektowana przez Gosię Baczyńską. Dopasowała do niej błyszczącą torebkę. Z biżuterii zdecydowała się jedynie na duże, wyraziste pierścionki. Postawiła też na wieczorowy makijaż, w którym główną rolę odgrywała czerwona, canneńska szminka.

Dygant także zdecydowała się na długą sukienkę, obciśniętą u góry i z rozkloszowanym, tiulowym dołem, która została zaprojektowana przez Dawida WolińskiegoDobrała do niej sandałki na obcasie, a także czarną, zgrabną torebkę. Aktorka, tego wieczoru postawiła na wyprostowane włosy, które podkreślały jej makijaż, z którego to wyróżniały się mocno podkreślone usta.

Trzeba przyznać, że obie aktorki zaprezentowały się świetnie!

Zobacz: Cannes 2019: Oświadczyny na czerwonym dywanie w błysku fleszy i otoczeniu gwiazd! Pierwsza taka sytuacja w historii! 

Zobacz: Cannes 2019. Weronika Rosati na czerwonym dywanie! Swoją kreacją idealnie wpisała się w panujące trendy! 

Zobacz: Wielka akcja ratunkowa na czerwonym dywanie w Cannes! Dzięki szybkiej interwencji gwiazd udało się uniknąć katastrofy!


Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Dygant - Cannes 2019

Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Dygant - Cannes 2019

Małgorzata Kożuchowska na czerwonym dywanie

Małgorzata Kożuchowska na czerwonym dywanie

Małgorzata Kożuchowska - Cannes 2019

Małgorzata Kożuchowska - Cannes 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×