Szukaj

Szok! Małgorzata Kożuchowska wróciła do obsady „M jak miłość”! Wyglądała bajecznie!

Małgorzata Kożuchowska na 18. urodzinach „M jak Miłość”

Wątek Małgorzaty KożuchowskiejM jak Miłość zakończył się lata temu, ale nie da się ukryć, że Hanka Mostowiak i odgrywająca ją aktorka były jedną z największych atrakcji popularnego tasiemca. Tragiczna śmierć żony Marka w kartonach do tej pory stanowi powód do żartów w kręgach fanów, a Kożuchowskiej udało się opuścić serialową Grabinę w niezapomniany sposób. Nie mogło jej jednak zabraknąć na jubileuszu serialu, które 23 listopada świętowało swoje 18. urodziny w Warszawie podczas wielkiej gali.

Dawno już nie byłam na niczyjej 18-ce więc jestem podekscytowana… Grey mniej – napisała aktorka na Instagramie.

Kożuchowska obok Anny MuchyKasi CichopekBasi Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej docenianych polskich aktorek, ale w stylu przebija wszystkie swoje koleżanki po fachu. Wszystkie jej kreacje przyjmowane są z ogromnym entuzjazmem, a od czasu przyjęcia roli u Patryka Vegi stylizacje Małgorzaty nabrały pazura. Doskonale widać to było na czerwonym dywanie podczas urodzin serialu.

Aktorka pojawiła się w obłędnym garniturze La Mania uszytym z czerwonego materiału, na który naszyto setki tysięcy malutkich cekinów. Zarówno spodnie jak i marynarka przepięknie odbijały światło i sprawiały, że nie dało się Kożuchowskiej nie zauważyć. Do swojej połyskliwej kreacji dobrała równie czerwoną koszulę z ozdobnym żabotem i szarfą, która łagodziła nieco „efekt połysku”, ale świetnie zgrywała się z resztą.

Swoją stylizację uzupełniła szpilkami, czerwonym puzderkiem i zadziorną, flagową fryzurką. Makijaż był wisienką na torcie i wspaniale podkreślał oczy aktorki.

Jak wam się podoba?

Gwiazdy świętują 18-tkę „M jak miłość”: Anna Mucha, Joanna Koroniewska, Mikołaj Roznerski, Barbara Kurdej-Szatan

Sensacja! Joanna Koroniewska wróciła na salony i do „M jak miłość”! Zaliczyła urodziny serialu i pokaz mody! Dwie imprezy – dwie kreacje!

Anna Mucha aż kipiała seksem na 18-stce „M jak miłość”! Jej piersi o mało nie rozerwały obcisłej sukienki!


Małgorzata Kożuchowska – 18 urodziny M jak miłość

Małgorzata Kożuchowska – 18 urodziny M jak miłość

Małgorzata Kożuchowska – 18 urodziny M jak miłość

Małgorzata Kożuchowska – 18 urodziny M jak miłość

Małgorzata Kożuchowska – 18 urodziny M jak miłość

Małgorzata Kożuchowska – 18 urodziny M jak miłość

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×