Małgorzata Foremniak zadaje szyku w wiosennej stylizacji. Takie spodnie na czerwonym dywanie wymagały sporej odwagi

Małgorzta Foremniak

Małgorzta Foremniak

Małgorzata Foremniak była jedną z gwiazd, które pojawiły się na Mastercard OFF CAMERA. Jaką stylizację wybrała? Swoim strojem zdecydowanie przywołała wiosnę. 

Małgorzata Foremniak to aktorka, którą widzowie pokochali już wiele lat temu. Ogromną popularność zawdzięcza między innymi serialowi Na dobre i na złe, w którym wcieliła się w anestezjolog, Zofię Burską. Postać sympatycznej i przepełnionej empatią lekarki chwyciła fanów za serca. Z czasem zrezygnowała z udziału w telenoweli, ale nie straciła na zainteresowaniu fanów i kolorowej prasy. Wręcz przeciwnie szeroko otworzyły się przed nią drzwi do rozwoju zawodowej kariery.

Zaczęła się pojawiać w kolejnych kultowych serialach, czy kinowych hitach. Nie zabrakło też dla niej propozycji z programów rozrywkowych. Miała okazję wystąpić między innymi w Tańcu z Gwiazdami, gdzie razem z Rafałem Maserakiem dotarła do ścisłego finału. Tam jednak pokonali ich Kasia Cichopek i Marcin Hakiel. Została też jedną z jurorek w Mam Talent!

Małgorzata Foremniak na Mastercard OFF CAMERA

Małgosia dla wielu fanek stała się nie tylko wzorem naturalności i kobiecości, ale też ikoną mody. Gwiazda skończyła 55 lat, ale czas jest dla niej wyjątkowo łaskawy. Może się pochwalić figurą nastolatki, dlatego nie można się dziwić, że ubrania leżą na niej wręcz idealnie. Zdecydowanie lubi eksperymentować z modą. Podczas oficjalnych wyjść możemy ją zobaczyć nie tylko w podkreślających talię obcisłych sukienkach, ale też w bardziej nonszalanckim wydaniu.

Na Mastercard OFF CAMERA pojawiła się właśnie w bardzo luźnej stylizacji i postanowiła nieco pobawić się kolorami i trendami. Aktorka ma na sobie czerwoną marynarkę z poduszkami na ramionach. Pod nią włożyła biały top. Szczególną uwagę zwracają jednak jej spodnie. Postawiła na dżinsy długości 7/8 z szerokimi nogawkami, na których widzimy haftowane stokrotki. Wszystko uzupełniła śnieżnobiałymi sneakersami i zieloną torebką robioną na szydełku.

Jak wam się podoba Małgosia w takim wydaniu na czerwonym dywanie? Jej stylizacja zdecydowanie przywołuje wiosnę.


Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×