Cannes 2019: Małgorzata Bela błyszczała podczas ceremonii zamknięcia. Ta kreacja to istne cudo!

Małgorzata Bela - Festiwal Filmowy w Cannes 2019

Małgorzata Bela - Festiwal Filmowy w Cannes 2019

Małgorzata Bela pojawiła się podczas ceremonii zamknięcia Festiwalu Filmowego w Cannes 2019. W co się ubrała? Zobacz stylizację z czerwonego dywanu.

Małgosia Bela od kilku lat jest żoną Pawła Pawlikowskiego. Nic więc dziwnego, że w momencie w którym reżyser został wybrany do komisji konkursowej przyznające tegoroczne nagrody, modelka wybrała się z nim do Francji. Przez fotoreporterów modelka wraz z mężem zostali przyłapani w drodze na jedną z imprez, teraz nadszedł czas na czerwony dywan.

W sobotni wieczór Małgorzata Bela uczestniczyła w ceremonii zamknięcia. Z tej okazji postawiła na odważną stylizację. Ubrała się w błękitną sukienkę z golfem i rozcięciem na nogę, do której dobrała kolorystycznie dopasowane obcasy. Dopasowała do niej srebrną biżuterię: kolczyki i bransoletkę. Modelka zdecydowała się na wyprostowane włosy, a także delikatny makijaż.

Jak się zaprezentowała? Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Agnieszka Dygant w Cannes pojawiła się w zachwycającej kreacji. Niemal identyczną miała kiedyś na sobie Joanna Krupa!

Zobacz: Cannes 2019: Agnieszka Dygant i Małgorzata Kożuchowska w zachwycających kreacjach na czerwonym dywanie! Wyglądały jak światowe gwiazdy!

Zobacz: Cannes 2019: Oświadczyny na czerwonym dywanie w błysku fleszy i otoczeniu gwiazd! Pierwsza taka sytuacja w historii!


Małgorzata Bela w Cannes 2019

Małgorzata Bela w Cannes 2019

Małgorzata Bela - makijaż, Cannes 2019

Małgorzata Bela - makijaż, Cannes 2019

Małgorzata Bela - w niebieskiej sukience, Cannes 2019

Małgorzata Bela - w niebieskiej sukience, Cannes 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×