Szukaj

Maja Rutkowski wyskoczyła na bazarek wystylizowana jak na Fashion Week. Zaszalała od stóp do głów

Maja Rutkowski na bazarku

Maja Rutkowski na bazarku

Maja Rutkowski pokazała zdjęcia z zakupów na bazarku. Jednak to nie świeże warzywa i owoce przyciągają uwagę, lecz jej szałowa stylizacja. Zobaczcie.

Maja Rutkowski kocha kolory i to widać w jej stylizacjach, ale też we fryzurach, które zmienia zadziwiająco często. Mieliśmy już możliwość podziwiać ją w ciemnych włosach, w różnych odcieniach blondu, ale także w odważnych fioletach czy wakacyjnych warkoczach z wplecionymi w nie pasmami w intensywnym odcieniu.

Tak samo jak jej mąż, słynny na całą Polskę detektyw, Krzysztof Rutkowski, jest niebanalną osobowością. Pomaga w prowadzeniu dochodzeń. Niejednokrotnie ściera się z ludzkimi tragediami. Oprócz tego influencerka, ma swój kanał na Yutubie i jest niezwykle aktywna na Instagramie.

W sobotnie popołudnie wrzuciła zdjęcia prosto z bazarku. W jakiej stylizacji robi zakupy?

Maja Rutkowski na zakupach na bazarku. Stylizacja

Jej post jest dosyć zaskakujący, zważywszy na to, jaką stylizację wybrała na zakupy. Maja wybrała się na bazarek, gdzie królowało błoto, ale ona niezrażona pomykała w białym obuwiu. Nie mniejsze zdziwienie sprzedających i kupujących musiało budzić jej ubranie. W dresie z białą bluzą i czarnymi spodniami, ozdobionymi postacią z kreskówki, futrzastym, intensywnie różowym kapelusiku i z wykonaną z tego samego materiału co nakrycie głowy torebką, zadowolona dźwiga plastikowe siaty pełne odkrytych na ryneczku dóbr.

Lubicie robić zakupy na rynkach/targach czy wolicie supermarkety ?
Rynki w małych miejscowościach mają swój niepowtarzalny klimat.
Kiedyś nie mieliśmy wyboru i wszystko było takie inne …

Internauci nie byliby sobą, gdyby nie zwrócili uwagi na jej stylizację:

  • Pani Maju stylizacja super.
  • Pani Maju-skąd dres, moja ulubiona bajka z dzieciństwa.
  • Super stylówka.
  • Majcia kocham Twoj dres.

Ktoś inny zwrócił uwagę:

Pani Maju proszę zrezygnować z plastikowych opakowań. Niech Pani zrobi coś dla środowiska. Przecież topimy się w plastiku…

Nie umknęło też, że Maja Rutkowski w nieprawidłowy sposób nosi maskę ochronną, podobnie jak Krzyś Junior, który towarzyszył mamie w zakupach. Zajrzyjcie do galerii.

 


Maja Rutkowski na zakupach

Maja Rutkowski na zakupach

Maja Rutkowski na zakupach

Maja Rutkowski na zakupach

Maja Rutkowski zmieniła fryzurę

Maja Rutkowski zmieniła fryzurę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×