Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
HIT! Sukienka Kylie Jenner robi furorę w internecie! Kosztowała mniej niż 100 złotych!
HIT! Sukienka Kylie Jenner robi furorę w internecie! Kosztowała mniej niż 100 złotych!

HIT! Sukienka Kylie Jenner robi furorę w internecie! Kosztowała mniej niż...

HIT! Sukienka Kylie Jenner robi furorę w internecie!...

Z wielkiej tajemnicy nici. Księżna Meghan i książę Harry uciekli na miesiąc miodowy! Dokąd?
Z wielkiej tajemnicy nici. Księżna Meghan i książę Harry uciekli na miesiąc miodowy! Dokąd?

Z wielkiej tajemnicy nici. Księżna Meghan i książę Harry uciekli na...

Z wielkiej tajemnicy nici. Księżna Meghan i książę...

Co Robert Lewandowski robił w czasie finału Ligi Mistrzów? Zorganizował przyjęcie dla mamy z okazji Dnia Matki! Nie uwierzycie kogo ściągnął na prywatny koncert!
Co Robert Lewandowski robił w czasie finału Ligi Mistrzów? Zorganizował przyjęcie dla mamy z okazji Dnia Matki! Nie uwierzycie kogo ściągnął na prywatny koncert!

Co Robert Lewandowski robił w czasie finału Ligi Mistrzów? Zorganizował przyjęcie...

Co Robert Lewandowski robił w czasie finału Ligi...

Dziś niedziela, 27.05.2018

Nic dziwnego, że Antek Królikowski wciąż obejmował Julię Wieniawę! W tej złotej stylizacji wyglądała jak grecka bogini!

Julia Wieniawa Magnum


Julia Wieniawa i Antek Królikowski na pokazie Dawida Wolińskiego

Wiosna to czas gdy stolica wybudza się ze snu i zaczyna tętnić życiem. Zaczyna się niewinnie, od telewizyjnych ramówek, ale z tygodnia na tydzień zaczyna się robić coraz bardziej energicznie, coraz tłoczniej. Projektanci opuszczają swoje atelier, gwiazdy wieczorami bawią się na wystawnych przyjęciach i premierach, a wszystko nabiera nowego smaku. Nic więc dziwnego, że to właśnie wiosną odbywają się pokazy mody przygotowywane specjalnie dla marki produkującej lody. Tu dopiero roi się od wielkich nazwisk!

Na czerwonym dywanie podczas pokazu Dawida Wolińskiego nie mogło oczywiście zabraknąć Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego – najpopularniejszej pary młodego pokolenia show-biznesu, która od miesięcy ustala zupełnie nowe zasady. Na pierwszy rzut oka widać, że są w sobie zakochani na zabój. Antek nie spuszczał z Julii wzroku nawet na sekundę, ale szczerze mówiąc nie było to trudne, bo lśniła najjaśniej w całej okolicy.

To wszystko zasługa jej oryginalnej urody, obłędnej fryzury i oczywiście hipnotyzującej kreacji projektu Paprocki&Brzozowski. Wieniawa poszła na całość i postawiła na złoto, które dla jednych jest zgubą, dla drugich błogosławieństwem. Nie trudno odgadnąć w której grupie znalazła się ukochana Królikowskiego, wystarczy spojrzeć na te nogi!

Kreacja podkreśliła wszystko to, z czego Julia powinna być dumna. Wyeksponowała zgrabne uda, zarysowała wcięcie w talii, uwydatniła biust i była doskonałym wyborem dla wyjątkowo proporcjonalnej sylwetki aktorki. Przykuwała wzrok, ale nie odciągała go od twarzy muśniętej rozświetlającym makijażem. Do swojego looku Wieniawa dobrała torebkę w odcieniu starego złota i złote sandałki na szpilce. Włosy okiełznane ręką fryzjera w spektakularne upięcie były ryzykownym wyborem, ale kilka pasm zalotnie puszczonych luzem złagodziło efekt końcowy i nadało mu dziewczęcej frywolności.

„I wtedy wchodzi ona, cała na złoto” chciałoby się powiedzieć. Coś niesamowitego!

Gwiazdy na pokazie Dawida Wolińskiego dla Magnum: Julia Wieniawa, Kasia Warnke, Jessica Mercedes, Honorata Skarbek [NA ŻYWO]

Julia Wieniawa zadebiutuje na czerwonym dywanie na festiwalu w Cannes. Grażyna Torbicka ma dla niej złote rady [WIDEO]

Julia Wieniawa słodko-gorzko o związku z Antkiem Królikowskim. Zdradziła szokującą historię: „To nie było fajne”

Co sądzisz o tej stylizacji Julii Wieniawy?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×