Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Zmysłowa miss została projektantką! W jej sukienkach chodzi wiele polskich gwiazd!

Magdalena Żabicka projektantka


Kim jest Magdalena Żabicka? Projektantka mody

Ostatnio na warszawskich salonach pojawiła się tajemnicza atrakcyjna blondynka – Magdalena Żabicka. Okazuje się, że wyglądająca jak amerykańska seksbomba dziewczyna, jest projektantką, której oryginalne kreacje błyszczą od dawna na wielu polskich gwiazdach i celebrytkach.

Jej wyszukane sukienki z dumą prezentowała Aleksandra Szwed, Katarzyna Glinka, Agnieszka Włodarczyk, Ewelina Lisowska, Aga Boryń, Ola Ciupa, Iza Kuna oraz Paulina Sykut.

Magda Żabicka, tworzy wyjątkowe kolorowo sukienki. Jej dopasowane długie kreacje i wzorzyste marynarki wzorowane są się na trendzie pin-up wywodzącym się z lat 40 i 50 tych. Zatem Żabicka uwielbia rozkloszowane kroje oraz skąpe seksowne stroje bieliźniane. Przypomnijmy, że największą miłośniczką tego stylu była Marilyn Monroe. Warto podkreślić, ze Magda swoim zmysłowym wyglądem sama przypomina seksowne gwiazdy z lat 50.

Projektantka własną markę Pin-Ups stworzyła w 2014 roku, jej pierwsze klimatyczne atelier znajduje się na szczecińskiej starówce.

Marka Pin-Ups jest kompozycją XX-wiecznego trendu z latami współczesnymi- To ubrania z pazurem, które wykraczają poza schemat sezonowych kolekcji – mówi Magda

Warto nadmienić, że seksowna projektantka skończyła socjologię, natomiast kilka lat temu brała udział w wyborach Miss Bikini w Mielnie! Znalazła się nawet w pierwszej piątce. Jednak szybko  przestała się rozbierać do bikini na wyborach miss, bowiem zapragnęła ubierać inne kobiety. Swoje marzenia właśnie spełniła otwierając pierwszy butik w Szczecinie. Obecnie Żabicka planuje otworzyć kolejny luksusowy butik w Warszawie.

Myślicie, że piękna Magda ma szansę na wielką karierę w Warszawie?

O krok od tragedii! Seksowna top modelka zmyta ze skały przez morską falę! [WIDEO]

Śmietanka Hollywood na 60 urodzinach Ellen DeGeneres! Jennifer Aniston, Adele, J.Lo, Kim Kardashian, Jennifer Lawrence… Lepiej niż na Grammy!

Takiego eventu jeszcze nie było! Najgorętsze celebryckie biusty na jednej ściance: Anella, siostry Godlewskie, Mandaryna, Patrycja Wieja

Która wygląda lepiej w spódnicy polskiej projektantki?Komentarzy: 5


Gość | 21 lutego 2018, 19:29

Żółte taśmy to strój roboczy do włączania niskich cen:P


Gość | 18 lutego 2018, 15:13

w żółte taśmy to ją mediaexpert ubierał


Gość | 16 lutego 2018, 17:03

Juz myślałem, ze w żółte taśmy Lisowską ubierała


Gość | 15 lutego 2018, 19:44

Tragedia chodząca. Sztuczność plastik i dziwkarstwo aż kipi!!!


Gość | 14 lutego 2018, 22:50

Co to za miss. Kolejna sztuczna lala chce mieć swoje 5 minut sławy.


Dodaj komentarz
×