Zmysłowa miss została projektantką! W jej sukienkach chodzi wiele polskich gwiazd!

Magdalena Żabicka projektantka

Kim jest Magdalena Żabicka? Projektantka mody

Ostatnio na warszawskich salonach pojawiła się tajemnicza atrakcyjna blondynka – Magdalena Żabicka. Okazuje się, że wyglądająca jak amerykańska seksbomba dziewczyna, jest projektantką, której oryginalne kreacje błyszczą od dawna na wielu polskich gwiazdach i celebrytkach.

Jej wyszukane sukienki z dumą prezentowała Aleksandra Szwed, Katarzyna Glinka, Agnieszka Włodarczyk, Ewelina Lisowska, Aga Boryń, Ola Ciupa, Iza Kuna oraz Paulina Sykut.

Magda Żabicka, tworzy wyjątkowe kolorowo sukienki. Jej dopasowane długie kreacje i wzorzyste marynarki wzorowane są się na trendzie pin-up wywodzącym się z lat 40 i 50 tych. Zatem Żabicka uwielbia rozkloszowane kroje oraz skąpe seksowne stroje bieliźniane. Przypomnijmy, że największą miłośniczką tego stylu była Marilyn Monroe. Warto podkreślić, ze Magda swoim zmysłowym wyglądem sama przypomina seksowne gwiazdy z lat 50.

Projektantka własną markę Pin-Ups stworzyła w 2014 roku, jej pierwsze klimatyczne atelier znajduje się na szczecińskiej starówce.

Marka Pin-Ups jest kompozycją XX-wiecznego trendu z latami współczesnymi- To ubrania z pazurem, które wykraczają poza schemat sezonowych kolekcji – mówi Magda

Warto nadmienić, że seksowna projektantka skończyła socjologię, natomiast kilka lat temu brała udział w wyborach Miss Bikini w Mielnie! Znalazła się nawet w pierwszej piątce. Jednak szybko  przestała się rozbierać do bikini na wyborach miss, bowiem zapragnęła ubierać inne kobiety. Swoje marzenia właśnie spełniła otwierając pierwszy butik w Szczecinie. Obecnie Żabicka planuje otworzyć kolejny luksusowy butik w Warszawie.

Myślicie, że piękna Magda ma szansę na wielką karierę w Warszawie?

O krok od tragedii! Seksowna top modelka zmyta ze skały przez morską falę! [WIDEO]

Śmietanka Hollywood na 60 urodzinach Ellen DeGeneres! Jennifer Aniston, Adele, J.Lo, Kim Kardashian, Jennifer Lawrence… Lepiej niż na Grammy!

Takiego eventu jeszcze nie było! Najgorętsze celebryckie biusty na jednej ściance: Anella, siostry Godlewskie, Mandaryna, Patrycja Wieja


Magdalena Żabicka wkracza na salony

Magdalena Żabicka wkracza na salony

Magdalena Żabicka wkracza na salony

Magdalena Żabicka wkracza na salony

Magdalena Żabicka wkracza na salony

Magdalena Żabicka wkracza na salony

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×