Szukaj

Zmysłowa Magdalena Ogórek szaleje na nartach z luksusową torebką! Elegancja w każdym calu!

Magdalena Ogórek o Andrzeju Dudzie

Magdalena Ogórek szaleje na nartach

Magdalena Ogórek po swoim krótkim epizodzie politycznym, zrobiła ekspresową karierę w telewizji. Przypomnijmy, że atrakcyjna Magda była kiedyś kandydatką na prezydenta Polski z ramienia lewicy, następnie zmieniła barwy polityczne i natychmiast została doceniona przez PiS, który w błyskawicznym tempie zrobił z niej gwiazdę TVP. O Magdzie Ogórek można  mówić wiele, jednak my skupimy się na jej niepowtarzalnym zmyśle elegancji.

Ogólnie wiadomo, że Magda Ogórek ma ogromną słabość do luksusowych torebek, pamiętamy jej wyjście na ramówkę TVP, zaświeciła wówczas ekskluzywnym modelem Louisa Vuittona za 3 150 dolarów – czyi za ponad 10,5 tys. zł.

Obecnie piękna twarz TVP odpoczywa od pracy w telewizji i wielkiego zamieszania z jej nową książką Lista Wächtera, na nartach w Oberstdorfie. Prezenterka pochwaliła się wyjazdem na swoim profilu:

Zasłużony tydzień wypoczynku – pisze na Instagramie i chwali się zdjęciami wspaniałych, górskich widoków

Zmysłowa gwiazda TVP zawsze dba o nienaganny wygląd, zatem nawet w otoczeniu zaśnieżonych stoków Ogórek prezentuje się luksusowo! Na opublikowanym zdjęciu z gór, kobieta pozuje z luksusowym i bardzo drogim dodatkiem. Czerwona torebka na pasku, oplatającym szczupłą talię Magdaleny Ogórek, to model Gucci Marmont Matelassé. Ten drogi dodatek widzimy również na jej kolejnej fotce:

 Dzisiaj nici z nart – muszę przejrzeć „Listę Wächtera” przed dodrukiem – zabrakło książek!
A skoro nie będzie nart, to chociaż stanę sobie na podium – opisała druga fotkę

Zatem przed wyjazdem na narty warto zainwestować w miniaturową markową saszetkę, która kosztuje 765 funtów, czyli około 3 616 zł. Z takim dodatkiem z pewnością zjazd ze stoku będzie spektakularny.

Zobaczcie – istne białe szaleństwo z czerwonym dodatkiem!

Zobacz: Magdalena Ogórek niedawno nazwała Hannę Lis szafiarką, a teraz sama sprzedaje swoje używane ubrania w Internecie

Zobacz: Magdalena Ogórek wdała się w dyskusję na Twitterze. Internauci oskarżyli ją o…

Zobacz: Magdalena Ogórek na jesiennej ramówce TVP w bardzo drogiej stylizacji! Sama torebka kosztowała ponad 10 tysięcy złotych!


Magdalena Ogórek szaleje na nartach

Magdalena Ogórek szaleje na nartach

Magdalena Ogórek szaleje na nartach

Magdalena Ogórek szaleje na nartach

Gucci Marmont Matelassé - saszetka Magdaleny Ogórek

Gucci Marmont Matelassé - saszetka Magdaleny Ogórek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×