Szukaj

Róże Gali 2019: Magdalena Lamparska w cekinowym garniturze. Tylko ona mogła wykazać się taką odwagą!

Magdalena Lamparska - Róże Gali 2019

Magdalena Lamparska - Róże Gali 2019

Magdalena Lamparska wie, jak zwrócić na siebie uwagę fotoreporterów. Podczas Róż Gali 2019 gwiazda pokazała się w bardzo odważnej stylizacji. Cekinowy garnitur wyglądał na niej oszałamiająco.

Magdalena Lamparska tego wieczoru wiedziała, jak zwrócić na siebie uwagę. Podczas Róż Gali 2019 aktorka olśniewała swoją cekinową stylizacją. Było kobieco, ale bardzo nieoczywiście i niedosłownie. Chcielibyśmy widzieć więcej tak świetnie ubranych gwiazd.

Zobacz: Róże Gali 2019 — kreacje robią wrażenie! Natalia Siwiec, Kinga Rusin, Kasia Cichopek, Agnieszka Kaczorowska.

Róże Gali 2019 – Magdalena Lamparska zachwyca urodą i nieoczywistą stylizacją

Na ten wyjątkowy wieczór aktorka ubrała cekinowy, czarny garnitur od Bohoboco. Okazało się to strzał w dziesiątkę! Luźna, kimonowa marynarka pięknie układała się na ciele. Pasek w talii podkreślił zgrabną sylwetkę Magdaleny. Szerokie, lejące spodnie idealnie sprawdziły się na czerwonym dywanie – dodawały nonszalancji i były świetną alternatywą dla klasycznej sukienki.

Magdalena pamiętała o perfekcyjnym dobraniu dodatków – delikatne, złote łańcuszki perfekcyjnie przełamywały elegancki charakter stylizacji nadając jej bardziej modowego charakteru. Klasyczne sandałki na szpilce z dwóch pasków pasowały tutaj doskonale. Torebka również została perfekcyjnie dobrana – niedbale trzymana w ręce spowodowała, że całość wydawała się bardzo lekka i nie przerysowana.

Zobacz: Magdalena Lamparska, Daria Widawska, Tomasz Karolak – gwiazdy promują serial „39 i pół tygodnia”

Magdalena Lamparska - Róże Gali 2019

Magdalena Lamparska – Róże Gali 2019

Dobrym posunięciem było wykonanie delikatnego makijażu, który pięknie podkreśla on urodę gwiazdy i sprawia, że całość jest na światowym poziomie. Widać, że aktorka śledzi urodowe trendy – wie, że naturalne fryzury są teraz najmodniejsze. Jej proste cięcie do linii obojczyków sprawdziło się idealnie przy tak eleganckiej stylizacji. Czasem mniej znaczy więcej.

Gratulujemy Magdalenie pięknej stylizacji i życzymy, aby każde kolejne były równie perfekcyjne. Jak się okazuje – w cekinach wcale nie trzeba wyglądać tandetnie i można być bardzo stylowym.

Zobacz: Gwiazda TVN-u wzięła ślub w Watykanie! Mamy bajkowe zdjęcia z ceremonii!


Magdalena Lamparska - Róże Gali 2019

Magdalena Lamparska - Róże Gali 2019

Magdalena Lamparska - dół stylizacji, Róże Gali 2019

Magdalena Lamparska - dół stylizacji, Róże Gali 2019

Magdalena Lamparska -błyszczała na Róże Gali 2019

Magdalena Lamparska -błyszczała na Róże Gali 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×