Szukaj

Róże Gali 2019: Magdalena Lamparska w cekinowym garniturze. Tylko ona mogła wykazać się taką odwagą!

Magdalena Lamparska wie, jak zwrócić na siebie uwagę fotoreporterów. Podczas Róż Gali 2019 gwiazda pokazała się w bardzo odważnej stylizacji. Cekinowy garnitur wyglądał na niej oszałamiająco.
Magdalena Lamparska - Róże Gali 2019

Magdalena Lamparska - Róże Gali 2019

Magdalena Lamparska tego wieczoru wiedziała, jak zwrócić na siebie uwagę. Podczas Róż Gali 2019 aktorka olśniewała swoją cekinową stylizacją. Było kobieco, ale bardzo nieoczywiście i niedosłownie. Chcielibyśmy widzieć więcej tak świetnie ubranych gwiazd.

Zobacz: Róże Gali 2019 — kreacje robią wrażenie! Natalia Siwiec, Kinga Rusin, Kasia Cichopek, Agnieszka Kaczorowska.

Róże Gali 2019 – Magdalena Lamparska zachwyca urodą i nieoczywistą stylizacją

Na ten wyjątkowy wieczór aktorka ubrała cekinowy, czarny garnitur od Bohoboco. Okazało się to strzał w dziesiątkę! Luźna, kimonowa marynarka pięknie układała się na ciele. Pasek w talii podkreślił zgrabną sylwetkę Magdaleny. Szerokie, lejące spodnie idealnie sprawdziły się na czerwonym dywanie – dodawały nonszalancji i były świetną alternatywą dla klasycznej sukienki.

Magdalena pamiętała o perfekcyjnym dobraniu dodatków – delikatne, złote łańcuszki perfekcyjnie przełamywały elegancki charakter stylizacji nadając jej bardziej modowego charakteru. Klasyczne sandałki na szpilce z dwóch pasków pasowały tutaj doskonale. Torebka również została perfekcyjnie dobrana – niedbale trzymana w ręce spowodowała, że całość wydawała się bardzo lekka i nie przerysowana.

Zobacz: Magdalena Lamparska, Daria Widawska, Tomasz Karolak – gwiazdy promują serial „39 i pół tygodnia”

Magdalena Lamparska - Róże Gali 2019

Magdalena Lamparska – Róże Gali 2019

Dobrym posunięciem było wykonanie delikatnego makijażu, który pięknie podkreśla on urodę gwiazdy i sprawia, że całość jest na światowym poziomie. Widać, że aktorka śledzi urodowe trendy – wie, że naturalne fryzury są teraz najmodniejsze. Jej proste cięcie do linii obojczyków sprawdziło się idealnie przy tak eleganckiej stylizacji. Czasem mniej znaczy więcej.

Gratulujemy Magdalenie pięknej stylizacji i życzymy, aby każde kolejne były równie perfekcyjne. Jak się okazuje – w cekinach wcale nie trzeba wyglądać tandetnie i można być bardzo stylowym.

Zobacz: Gwiazda TVN-u wzięła ślub w Watykanie! Mamy bajkowe zdjęcia z ceremonii!


Magdalena Lamparska - Róże Gali 2019

Magdalena Lamparska - Róże Gali 2019

Magdalena Lamparska - dół stylizacji, Róże Gali 2019

Magdalena Lamparska - dół stylizacji, Róże Gali 2019

Magdalena Lamparska -błyszczała na Róże Gali 2019

Magdalena Lamparska -błyszczała na Róże Gali 2019

×