Szukaj

Szczuplutka Magda Mołek przyłapana w autobusie! Z impetem wróciła po porodzie do “Dzień Dobry TVN”!

Magda Mołek powróciła do Dzień Dobry TVN

Magda Mołek wróciła do Dzień Dobry TVN

Kiedy Magda Mołek ogłosiła światu, że w tym roku zostanie mamą, wiele osób zaczęło się zastanawiać, czy po porodzie szybko wróci do Dzień Dobry TVN. Kiedy w czerwcu pochwaliła się małym dzieciątkiem, nikt nie zakładał, że dziennikarka już jesienią pojawi się na wizji. A tu niespodzianka. Magda, wraz z innymi prowadzącymi, wystąpiła w pierwszym powakacyjnym odcinku.

Zatrzęsienie gwiazd w „Dzień Dobry TVN”! Kogo tam nie było! Rusin, Mołek, Kalczyńska, Sarsa [DUŻO ZDJĘĆ]

Przypomnijmy, że Mołek jest świeżo upieczoną mamą. Okazuje się, że wystarczyło jej niespełna trzy miesiące, by dojść do siebie i ponownie pojawić się w dobrze znanym fanom programu budynku. A przy okazji nie stracić znakomitej figury, co widać było na zdjęciach, zrobionych przez fotoreporterów.

Dziennikarka na czerwonym, a właściwie żółtym dywanie, pojawiła się brązowej bluzce, która nie odsłaniała dekoltu, a wręcz przeciwnie, była zakończona golfem. Dopasowała do niej pastelowe żółte spodnie z wysokim stanem, a także delikatne srebrne obcasy. Całość, uzupełniona złotą biżuterią – pierścionkiem na palcu i kolczykami, idealnie wpisuje się w panujące jesienią trendy.

Magda postanowiła na wyrazisty makijaż. Pomarańczowym cieniem podkreśliła oko, a usta zaznaczyła czerwoną szminką. Dodajmy, że tego dnia włosy upięła w kucyk.

Musimy przyznać, że w tej stylizacji dziennikarka prezentowała się świetnie. Aż ciężko uwierzyć, że jeszcze niedawno mogła pochwalić się pięknie zaokrąglonym brzuszkiem.

Fani oniemieli! Magda Mołek pokazała swój brzuch po porodzie! W jakiej jest formie?

Kinga Rusin wróciła z Indonezji i powaliła swoim wyglądem! Opalona i wypoczęta wyglądała jak nastolatka!


Lubisz Magdę Mołek?

×