Szukaj

Magda Mołek na imprezie brytyjskiego “Vogue’a” była wytwornym wiosennym bocianem! Jej czerwone kozaczki skradły całe show!

Magda Mołek - pokaz Reserved

Magda Mołek na imprezie Reserved x British Vogue

W sobotni wieczór odbyła się premiera najnowszej kolekcji marki Reserved, której ubrania powstały dzięki współpracy projektantów z dziennikarzami brytyjskiego magazynu Vogue. Nic więc dziwnego, że podczas tego wydarzenia pojawiły się największe nazwiska polskiego show-biznesu. Wśród nich nie zabrakło Magdy Mołek. Jak prezentowała się przed obiektywami fotoreporterów?

O tym, że Magda Mołek ma doskonałe wyczucie mody nie trzeba nikogo przekonywać. Gwiazda Dzień Dobry TVN  niejednokrotnie udowodniła, że z trendami jest na bieżąco, a jej odpowiednie wyczucie stylu regularnie jest chwalone przez wiele osób w Polsce. Czy tak będzie i tym razem?

Magda zdecydowała się bowiem na nietypowe, a jednocześnie bardzo odważne połączenie i był to z pewnością strzał w dziesiątkę. Dziennikarka ubrała się w czarną błyszczącą sukienkę, do której dobrała torebkę z motywem bociana. To jednak buty stanowiły największe zaskoczenie. Do stylizacji tej dobrała czerwone, skórzane kozaki.

Mołek zdecydowała się tym razem na wyprostowane włosy. Doskonałym dopełnieniem całego wieczornego looku był delikatny makijaż, który sprawił, że wyglądała ona doskonale i z daleka przyciągała uwagę.

Co ciekawe, Magda swoją stylizacją po raz kolejny udowodniła, że po jej ciążowych krągłościach nie ma najmniejszego śladu. Dziennikarka może się już cieszyć doskonałą figurą, która jest nie tylko zasługą dobrych genów, ale przede wszystkim odpowiedzialnym podejściem do kwestii diety i odchudzania.

Jak Wam się podoba w takim wydaniu? Odważylibyście się tak ubrać?

Plejada gwiazd na premierze kolekcji Reserved x Vogue British: Kasia Warnke, Weronika Rosati, Magda Mołek, Anna Dereszowska, Magdalena Frąckowiak

Magda Mołek pokazała luksusowy prezent od Mikołaja. Oj, musiała być bardzo grzeczna

Magda Mołek zapomniała o makijażu, ale to jej słowa mają znaczenie! Odważnie!


Lubisz styl Magdy Mołek?

×