Szukaj

Magda Gessler na wiosennej ramówce TVN błysnęła przy dzieciach intymnym szczegółem. Prowadzących zamurowało

Wiosenna ramówka TVN 2021: Magda Gessler w zwiewnej białej sukience i haftowanej narzutce. Jaka ona szczupła!

W tym roku TVN postanowił zaskoczyć swoich widzów i stworzył odmienną od dotychczasowych ramówkę. Show Jesteśmy w domu, podczas którego pojawiły się gwiazdy, poprowadzili Paulina Krupińska i Marcin Prokop.

Stacja ma wśród propozycji na najbliższe miesiące kilka nowości, ale pojawią się także stałe punkty programu, jak na przykład Kuchenne rewolucje. W związku z tym na prezentacji ramówki nie mogło zabraknąć Magdy Gessler, która przez wielu jest nazywana Królową TVN. Jaką stylizację wybrała gwiazda? Czym zaskoczyła prowadzących?

Wiosenna ramówka TVN 2021. Kreacja Magdy Gessler

Magda Gessler od ponad dziesięciu lat prowadzi Kuchenne rewolucje. Program niezmiennie cieszy się sympatią widzów. Restauratorka wyciąga pomocną dłoń do podupadających lokali gastronomicznych, nadaje im blasku, a także sprawia, że zyskują nowych klientów. Pracy nie przerwała nawet podczas pandemii koronawirusa.

Okazuje się, że przez obostrzenia nałożone na branżę gastronomiczną, właściciele restauracji jeszcze chętniej niż wcześniej zgłaszają się po pomoc do produkcji programu:

Gastronomia, jak chyba żadna inna branża, niezwykle dotkliwie odczuła skutki zamrożenia gospodarki. Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń od restauratorów usiłujących odnaleźć się w nowych, trudnych warunkach. Dzięki opracowanym procedurom produkcyjnym i sanitarnym, mogliśmy bezpiecznie rozpocząć zdjęcia, by dzięki talentowi Magdy Gessler pomóc zgłaszającym się do programu restauracjom – mówił w WP Michał Brożonowicz, szef Constantin Entertainment Polska.

Magda Gessler błysnęła intymnym sekretem

Nic więc dziwnego, że gwiazda ma sporo pracy, a stacja już zaprasza na kolejny sezon programu. Promowała także program Master Chef Junior, którego kolejna odsłona już wkrótce. Magda podczas rozmowy z prowadzącymi zdobyła się na bardzo intymne wyznanie. Gdy Marcin Prokop i Paulina Krupińska poruszyli temat morsowania, Gessler zdradziła sekret ze swojego związku.

Ja lubię chodzić boso po lodzie. Z moim mężem Waldusiem, który jest w Kanadzie, mieliśmy najpiękniejszy spacer w pełni księżyca. Chodziliśmy boso po oblodzonym jeziorze. Nie mieliśmy wszystkiego poza płaszczem. Na bosaka, nago, ale w dobrych kożuchach – wyznała restauratorka.

Ale Magda, tu są dzieci! – powiedział Marcin, nawiązując do programu MasterChef Junior.

Ale morsowanie zaczyna się od chodzenia stopą boso po lodzie – odpowiedziała niewinnie Gessler.

Żeby promować programy, których jest gwiazdą, Magda Gessler pojawiła się podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN 2021. Nie spędzi wieczoru walentynkowego z ukochanym Waldemarem Kozerawskim, postanowiła, że będzie ze swoimi sympatykami.

Na imprezie pojawiła się w delikatnej białej sukience, która podkreśliła jej nową, szczuplejszą sylwetkę. Żeby dodać koloru, nałożyła barwna biżuterie i haftowana narzutkę. Ubrała się także w piękne, delikatne pantofle na niskim obcasie. Charakterystyczną burzę loków spróbowała okiełznać opaską. Postawiła na wyrazisty makijaż. Wyglądała wyjątkowo. Zajrzyjcie do galerii.


All-ONS_1064125748-AAA agda
All-ONS_1064125754-AAA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×