Magda Gessler zaprojektowała bluzy. Fani oszaleli na ich widok: „Kupuję wszystkie!”

Magda Gessler bluzy

Magda Gessler bluzy

Magda Gessler zaprojektowała bluzy. Efektem swojej współpracy z marką odzieżową pochwaliła się na Instagramie. Kiedy ubrania wymyślone przez restauratorkę trafią do sprzedaży?

Magda Gessler, to już nie tylko ceniona restauratorka, to przede wszystkim bizneswoman pełną gębą. Gwiazda na swoim nazwisku zbudowała imperium, niczym Nigella Lawson, od którego teraz odcina kolejne kupony. Tym razem zaskoczyła swoich fanów obiecywaną od dawna kolekcją ubrań.

Bluzy Magdy Gessler. Jak wyglądają?

Gessler pochwaliła się, że zaprojektowała bluzy. Ubrania stworzone przez gospodynię flagowego hitu TVN-u nie wyglądają, jak te dostępne w popularnych sieciówkach. Gwiazda nie poszła na łatwiznę. Dla swoich wielbicieli stworzyła ekskluzywną linię ciuchów, które idealnie sprawdzą się jesienią – są długie i ciepłe, a do tego opatrzone słynnymi „besosami”, czyli całusami, znakiem rozpoznawczym blond restauratorki.

Zobacz: Magda Gessler chudnie w oczach! Na najnowszym zdjęciu ma sylwetkę, jak modelka! To zasługa banalnej diety

Bluzy Magdy Gessler wyglądają jak ciepłe płaszcze, idealne na chłodniejsze dni. A do tego są tak bardzo stylowe, że internauci już teraz oszaleli na ich punkcie. Chociaż produkty jeszcze nie trafiły do oficjalnej sprzedaży, to już namieszały wśród sympatyków gwiazdy, a tych, jak wiadomo, jest całe mnóstwo – ponad 1 milion na Facebooku i prawie 800 tysięcy na Instagramie. W komentarzach pod postem pojawiło się sporo zapytań o to, kiedy i gdzie będzie można kupić ubrania zaprojektowane przez kreatorkę smaków.

  • Kiedy będzie w sklepach? Chcę ją już!
  • Bardzo fajny pomysł. Bluzy prezentują się naprawdę dobrze. Jak będą do kupienia, to chętnie powiększę swoją szafę o nią.
  • Kupuję wszystkie, jakie tylko wyjdą! – czytamy w komentarzach.

Na razie nie wiemy, czy bluzy Magdy Gessler trafią do sprzedaży, czy powstały jedynie z myślą o jej współpracownikach, którzy dostąpili zaszczytu noszenia prototypów. Wiadomo jednak, że jeśli gwiazda zdecyduje się na wypuszczenie własnej kolekcji ubrań streetowych, może zbić na nich kolejne kokosy.

Przypomnijmy, że nie tak dawno, gwiazda TVN-u zdradziła naszej reporterce, że ma w planach zaprojektowanie sukienek, z których sama słynie:

Na naszych ulicach jest za mało koloru, a za dużo smutku. Pragnę, aby panie, zwłaszcza te po czterdziestce i niemieszczące się w rozmiarze 38 nosiły piękne, kolorowe i oryginalne ubrania. Tak jak ja! I takie właśnie będą kreacje z metką Gessler. Mam kilka zaufanych krawcowych. Podrzucam im projekty, a one szyją prawdziwe dzieła sztuki – wyznała na łamach Jastrząb Post.

Może pora otworzyć własny butik?

Zobacz: Tak wygląda dieta Magdy Gessler, na której schudła o dwa rozmiary! Jest banalna, ale tylko dla wytrwałych


Magda Gessler bluzy

Magda Gessler bluzy

Magda Gessler – TVN wiosenna ramówka 2019

Magda Gessler – TVN wiosenna ramówka 2019

Magda Gessler – Bal TVN 2019

Magda Gessler – Bal TVN 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×