Maffashion przyszła na event w czarnym płaszczu. Oniemieliśmy, gdy go zrzuciła. W srebrnej mini wyglądała nieziemsko

Maffashion - event e-obuwie

Maffashion - event e-obuwie

Maffashion pojawiła się na evencie e-obuwie w skąpej sukience, która podkreśliła jej figurę. Aż trudno uwierzyć, że kilka miesięcy temu została mamą. Jak wyglądała?

Maffashion zaistniała w sieci dzięki swojemu blogowi modowemu, który założyła ponad dekadę temu. Prezentowała na nim stylizacje na każdą okazję. Dzięki publikowanym treściom zyskała stałych czytelników i obserwatorów, którzy inspirowali się jej pomysłami. Niedługo po tym zaczęły się przed nią otwierać drzwi do kariery.

Blogerka ma już ugruntowaną pozycję w show-biznesie, dlatego też postanowiła porzucić dotychczasowe zajęcie i rozwinąć skrzydła w social mediach. To tam pokazuje, jak wygląda jej codzienność oraz chwali się nowymi projektami zawodowymi. Na tę chwilę jej profil na Instagramie obserwuje niespełna półtora miliona internautów, a co za tym idzie, jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Julia Kuczyńska niemalże co roku bryluje w top 10 najbardziej wpływowych influencerów w kraju. Zdobyła również nominację w kategorii Polish Social Media Star 2021 w plebiscycie E! People’s Choice Awards.

Maffashion w srebrnej mini na evencie e-obuwie

Moda nie tylko jest jej pasją, ale i pracą. Wraz z projektantką Laną Nguyen stworzyła brand odzieżowy, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem również za granicą. Kilka miesięcy po tym, jak firma ruszyła, pochwaliły się, że ich projekty spodobały się m.in. Kourtney Kardashian.

Blogerka ma mnóstwo spraw na głowie, jednak nie przeszkodziło jej to w założeniu rodziny. Rok temu urodziła synka, Bastiana, który jest owocem jej związku z aktorem Sebastianem Fabijańskim. W rozmowie z Vivą! zdradziła, że chłopiec nadał jej życiu sens.

Staram się sprytnie pogodzić pracę i dom. Większości kobiet się to jakoś udaje, a przecież niektóre mają więcej niż jedno dziecko. Wiem, że razem z Sebastianem jesteśmy Bastkowi potrzebni. Mnie synek przyniósł szczęście i spełnienie, poczucie sensu w życiu. Odkryłam też w sobie nowe pokłady troski i miłości oraz jeszcze lepiej się organizuję.

Maffashion bez problemu znajduje czas na to, by pojawiać się na branżowych imprezach. W środę oczarowała wszystkich podczas eventu e-obuwie. Na ściance pozowała ubrana w krótką, srebrną sukienkę, na którą zarzuciła długi, czarny płaszcz. Gdy tylko go zdjęła, oczy wszystkich zwrócone były na nią. Kreacja stworzona była z dwóch warstw: półprzezroczystego gorsetu ze spódnicą oraz błyszczących, srebrnych łańcuszków. W takiej stylizacji zrobiłaby furorę na imprezie karnawałowej. Całość dopełniły ciemne szpilki z eleganckimi  zdobieniami na czubku i po bokach.

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii.


Maffashion - event e-obuwie

Maffashion - event e-obuwie

Maffashion - event e-obuwie

Maffashion - event e-obuwie

Maffashion - event e-obuwie

Maffashion - event e-obuwie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×