Maffashion wystylizowała rocznego synka w swoje ubrania. Efekt jest świetny. Gwiazda lansuje nowe trendy

Maffashion z synem

Maffashion z synem

Maffashion ubiera rocznego syna w swoje ciuchy. Gwiazda sprzeciwia się konsumpcjonizmowi. Zobaczcie, jak w jej topie wygląda Bastian.

Maffashion ponad dekadę temu założyła bloga modowego. To on otworzył jej drzwi do kariery. Publikowała na nim zdjęcia stylizacji na każde możliwe wyjście i sezon. Chętnych na podglądanie jej twórczości nie brakowało, dzięki czemu zyskała popularność. Co prawda od dwóch lat na jej blogu widnieje napis „w trakcie budowy” i nie ma dostępu do jej publikacji, ale nie oznacza to, że zakończyła prowadzenie działalności internetowej. Wręcz przeciwnie.

34-latka rozwija skrzydła. Udowodniła, że jest prawdziwą bizneswoman. Pasję zamieniła w źródło dochodu. Dziś jest marką samą w sobie. Blogerka z pomocą projektantki Lany Nguyen otworzyła brand odzieżowy. Ich projekty nosiła m.in. Kourtney Kardashian.

Życie prywatne Maffashion

Maffashion śledzi na Instagramie prawie półtora miliona ludzi. Blogerka regularnie publikuje nowe posty i dzieli się częścią swojej codzienności na stories. Nic więc dziwnego, że gwiazda pojawia się w znaczących rankingach najbardziej wpływowych influencerów w kraju.

Julia Kuczyńska jest idealnym przykładem na to, że można łączyć pracę z życiem prywatnym. Przez kilka lat spotykała się z youtuberem Cezarym Jóźwikiem. Po jakimś czasie uznali, że to nie to i rozstali się. Niedługo potem blogerka poinformowała, że jest w związku z Sebastianem Fabijańskim. Mężczyzna jest chętnie obsadzany do ról przez Patryka Vegę. 34-latek ma na swoim koncie również dwa albumy studyjne. Para tworzy związek idealny. Kilka miesięcy po ogłoszeniu, że są razem, na świat przyszedł ich synek Bastian.

Maffashion ubiera syna w swoje ubrania

Z uwagi na powiększenie się rodziny, świeżo upieczeni rodzice postanowili zainwestować w nowy dom. Ich gniazdko ma dwa piętra i ogromny taras. W salonie powstał również plac zabaw dla dziecka blogerki i muzyka. Maffashion nie ukrywa tego, że uwielbia rozpieszczać swoje roczne maleństwo. Dzisiaj zdradziła, że ubiera syna w swoje stare ubrania:

Moje dziecko ma na sobie mój krótki taki t-shirt. Na tym zdjęciu miałam dodatkowo bluzkę na bluzce. Ale! Tak to ta sama. Moda z drugiej ręki.

Gwiazda uwielbia dbać o środowisko. Co jakiś czas organizuje wyprzedaż ubrań, w których już nie chodzi. Daje drugie życie temu, co jeszcze nie jest zniszczone. Zobaczcie, w co ubrała swojego malucha.


Bastian - syn Maffashion

Bastian - syn Maffashion

Bastian - syn Maffashion

Bastian - syn Maffashion

Bastian - syn Maffashion

Bastian - syn Maffashion

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×