Szukaj

Róże Gali 2019: Madzia z „Big Brothera” pierwszy raz pokazała się w takiej sukience. Szkoda, że rzadko się tak ubiera

Madzia Wójcik - Róże Gali 2019

Madzia Wójcik - Róże Gali 2019

Madzia Wójcik, zwyciężczyni pierwszej edycji reaktywowanego Big Brothera, pojawiła się na Różach Gali w stylizacji, o jaką nikt by jej nie podejrzewał. Zobaczcie, jak pięknie wyglądała.

Madzia Wójcik przyzwyczaiła nas do bardzo kolorowych, cukierkowych, czasami szokujących stylizacji. Dziewczyna ma zacięcie modowe i widać, że ciągle poszukuje. Na Różach Gali pojawiła się w czerwonej sukience i po prostu zachwyciła wszystkich.

Zobacz: Róże Gali 2019 — kreacje robią wrażenie! Natalia Siwiec, Kinga Rusin, Kasia Cichopek, Agnieszka Kaczorowska

Róże Gali 2019: Madzia Wójcik błyszczała na czerwonym dywanie. Jak wyglądała?

Madzia Wojcik wprawiła wszystkich w osłupienie stylizacją, w jakiej pojawiła się na Różach Gali. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy, a bardzo szkoda, bo wyglądała świetnie i według nas, częściej powinna wybierać tego typu outfity.

W pięknej, koronkowej sukience w kolorze krwistej czerwieni, inspirowanej bielizną, wyglądała naprawdę dobrze. Nawet liczne przeźroczystości nie psuły efektu, bo wszystko było bardzo ładnie wyważone.

W ręku trzymała małą torebkę, a w makijażu akcent postawiła na usta, które podkreśliła szminka w identycznym co kreacja odcieniu. Długie, blond włosy zaczesała do tyłu, ale pozostawiła je rozpuszczone.

Zobacz: Róże Gali 2019: Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wspólnie na gali. Śmiało mogą konkurować o tytuł najpiękniejszej pary

Magdalena Wójcik - Róże Gali 2019

Magdalena Wójcik – Róże Gali 2019

Jeśli porównać dzisiejszą stylizację Madzi z jej poprzednimi, czy takimi w jakich zwykła występować, należą jej się brawa. Wyglądała naprawdę po gwiazdorsku i zdecydowanie błyszczała na czerwonym dywanie gali.

Towarzyszący jej Oleh Riaszeńczew z dumą kroczył koło niej. Nie ma co się dziwić. Dobrze jest mieć tak piękna dziewczynę. Sam zresztą także wyglądał bardzo elegancko, ale z modowym zacięciem w błyszczącej smokingowej marynarce i zamszowych sztybletach.

Zobacz: Róże Gali 2019: Natalia Siwiec trochę z bajki, trochę z Moulin Rouge. Tak wygląda gwiazda!


Magdalena Wójcik - Róże Gali 2019

Magdalena Wójcik - Róże Gali 2019

Madzia Wójcik - makijaż, Róże Gali 2019

Madzia Wójcik - makijaż, Róże Gali 2019

Madzia Wójcik - makijaż, Róże Gali 2019

Madzia Wójcik - makijaż, Róże Gali 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×