Szukaj

Zagraniczna gwiazda w kreacji Gosi Baczyńskiej na czerwonym dywanie! Wyglądała zjawiskowo

Lotte Verbeek pojawiła się na premierze filmu Ukryta gra. Aktorka na czerwonym dywanie pozowała w kreacji Gosi Baczyńskiej. Jak wyglądała?
Gosia Baczyńska kreacja dla gwiazdy

Gosia Baczyńska kreacja dla gwiazdy

Premiera Ukrytej gry już za nami. Pokaz ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka, w poniedziałkowy wieczór, przyciągnął największe nazwiska związane z branżą filmową. Obok znanych i lubianych polskich gwiazd, pozowali hollywoodzcy aktorzy.

Zobacz: Gwiazdy na premierze „Ukrytej gry”: Bill Pullman, Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Krupińska, Hubert Urbański

Lotte Verbeek w sukni Gosi Baczyńskiej. Jak wyglądała?

Wśród nich była Lotte Verbeek, holenderska gwiazda, która w filmie zagrała jedną z głównych ról. Na premierze pojawiła się w przyciągającej uwagę stylizacji, którą pomogła jej stworzyć polska projektantka. Gwiazda ubrała się w przylegającą do ciała, błyszczącą, a jednocześnie długą do ziemi suknię, za której projekt odpowiadała Gosia Baczyńska. Kreacja była tak piękna, że nie potrzebowała dodatków.

Lotte dobrała do niej jedynie buty na obcasie, a także czerwoną opaskę, którą wplotła w rozpuszczone włosy. Całość dopełniła makijażem: jasnym okiem i wyraźnie podkreślonymi, czerwonymi ustami. W takim wydaniu prezentowała się przepięknie.

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak na premierze ostatniego filmu swojego męża „Ukryta gra”

Lotte Verbeek oceniła Ukrytą grę

Verbek, w filmie Ukryta gra, wciela się w rolę agentki amerykańskich służb. Jak przyznała aktorka w rozmowie z Dzień Dobry TVN, produkcję śmiało można porównywać do tych realizowanych w Hollywood.

To był zdecydowanie film z rozmachem. Nie wiem jaki miał budżet, ale jak się go ogląda, to ma się poczucie, że jest to DUŻE kino, większe niż życie, jak to się mówi – podkreślała aktorka.

Lotte dodała, że Ukryta gra może znaleźć zainteresowanie na całym świecie:

Ten film mówi o czymś, co rzeczywiście się wydarzyło, ale także o tym co mogło się wydarzyć za kulisami konfliktu amerykańsko-radzieckiego. To może być ciekawe dla świata. Wydarzenia „Kryzysu kubańskiego” mogły doprowadzić do wojny, która dotknęłaby nas wszystkich. Możemy popatrzeć na to, czego udało nam się uniknąć.

Film do kin wejdzie 8 listopada.

Zobacz: Wyciskający łzy hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka na premierze „Ukrytej prawdy”. Wzruszona publiczność aż zastygła w bezruchu [WIDEO]


Lotte Verbeek na premierze filmu Ukryta gra

Lotte Verbeek na premierze filmu Ukryta gra

Lotte Verbeek pozuje na premierze filmu Ukryta gra

Lotte Verbeek pozuje na premierze filmu Ukryta gra

Lotte Verbeek - makijaż, Ukryta gra

Lotte Verbeek - makijaż, Ukryta gra

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×