Gwiazdy na premierze nowej kolekcji Lilou: Aneta Zając, Agnieszka Sienkiewicz, Krystian Kukułka, Mischeel Jargalsaikhan

Gwiazdy na premierze kolekcji Lilou 2017

Gwiazdy na prezentacji kolekcji Lilou

Przyszła wiosna, kwiaty kwitną, a tymczasem dzieje się w Warszawie, oj dzieje! Niczym przebiśniegi, na każdym rogu pojawiają się nowe, wspaniałe kolekcje, a ich premiery to oczywiście doskonała okazja do wyjścia i zaprezentowania się z najlepszej strony. Znajomi, przyjaciele, koledzy po fachu – tym razem spotkali się na Mokotowskiej w butiku Lilou.

Lilou specjalizuje się w grawerowanej, spersonalizowanej biżuterii. Ich wzory są niepowtarzalne, a kunszt i wysoka jakość wykonania produktów przysporzyły marce wielu stałych klientów. Nowych zresztą wciąż przybywa, bo kto nie skusiłby się na wisiorek z dedykacją, którą można napisać własnoręcznie? Marka wypuściła właśnie nową kolekcję, a chętnych do jej obejrzenia nie brakowało!

Pojawiła się między innymi Aneta Zając, która umiejętnie łącząc dziewczęce pastele z rockowym pazurem skórzanych spodni prezentowała się naprawdę dobrze. Zobaczyć można też było Krystiana Kukułkę, który postawił na klasyczną biel i elegancki garnitur. Tego wieczoru zdecydowanie dominowały jasne kolory, pastele, delikatne błękity i dość luźny dress code. Wyłamała się jedynie Mischeel Jargalsaikhan, która przełamała bezpieczne odcienie kobaltowymi szpilkami i jeansową mini.

https://jastrzabpost.pl/newsy/aneta-zajac-agnieszka-sienkiewicz-piekne-imprezie-lilou_524218.html

Aneta Zając Agnieszka Sienkiewicz na imprezie Lilou

Aneta Zając Agnieszka Sienkiewicz na imprezie Lilou

Mischeel Jargalsaikhan - Lilou 2017

Mischeel Jargalsaikhan – Lilou 2017


Aneta Zając na imprezie Lilou

Aneta Zając na imprezie Lilou

Agnieszka Sienkiewicz - Lilou 2017

Agnieszka Sienkiewicz - Lilou 2017

Mischeel Jargalsaikhan - Lilou 2017

Mischeel Jargalsaikhan - Lilou 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×