Lara Gessler w piżamce wyskoczyła na spacer. To zdecydowanie najoryginalniejsza stylizacją, jaką miała na sobie

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler odpoczywa z rodziną na Teneryfie. Pochwaliła się pięknymi nogami i zdradziła, że na spacer wyszła w piżamie. Bardzo oryginalnie.

Lara Gessler do niedawna była znana z tego, że jest córką słynnej restauratorki – Magdy Gessler. 31-latka jednak już zapracowała na swoje własne nazwisko. Jest autorką książek, prowadzi warsztaty kulinarne i z powodzeniem zarządza lokalem Słodki Słony.

Prywatnie jest świeżo upieczoną żoną i mamą. W przeciwieństwie do wielu celebrytów, Lara i jej mąż Piotr Szeląg nie zasłaniają twarzy córeczki i chętnie pokazują zdjęcia z Neną. Możemy się domyślić, że malutka wyrośnie na zapaloną podróżniczkę, bowiem zaledwie miesiąc po narodzinach szczęśliwi rodzice zabrali ją w polskie góry. Potem poleciała z nimi na Fuerteventurę, gdzie spędzili Święta Bożego Narodzenia.

Obecnie postanowili odpocząć od zimnej polskiej wiosny na innej hiszpańskiej wyspie, na Teneryfie. Nena jest znowu bohaterką postów, ale gwiazdą ostatniego z nich jej zdecydowanie jej mama.

Lara Gessler w piżamce na spacerze

Lara wraz z Piotrem i dzieckiem udali się na Wyspy Kanaryjskie. Wiemy już z jej instagramowych relacji, że miejsce jest bardzo malownicze, są tam palmy, morze i z pewnością jest bardzo ciepło. Cała rodzina odpoczywa w świetnych warunkach.

To już druga taka wyprawa Neny, więc jej mama już dokładnie wie, że córeczka świetnie sobie poradzi ze zmianą otoczenia i klimatu. Cała rodzina korzysta z dobrodziejstw hiszpańskiej wyspy. Lara opublikowała post na Instagramie, w którym pokazała się w nietypowej stylizacji. Zdradziła, że podziwia bogatą faunę Teneryfy i pochwaliła się, że śliczny komplecik, który ma na sobie, to tak właściwie lniana piżamka. Trzeba przyznać, że oryginalnie.

Holiday talk foto story
– Patrz jaszczurka!
– O, poszła już sobie
Czy jakoś tak.
Teneryfa jest zdecydowanie bardziej zielona niż Fuerta, więc i w faunie jakby więcej się dzieje.
Btw. Mam na sobie zestaw z @bohomoss polskiej marki, która robi piżamy, ale ja niekoniecznie je tak traktuje jak widać. Polacam szczególnie ich ostatnią, lnianą kolekcje. Naprawdę dają radę – napisała.

Internauci podziwiają zdjęcie, stylizację, a najbardziej zachwycają się długimi i szczupłymi nogami Lary Gessler.


Lara Gessler w piżamie

Lara Gessler w piżamie

Lara Gessler w piżamie

Lara Gessler w piżamie

Lara Gessler - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Lara Gessler - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Komentarze

  • Gość pisze:

    Nogi bardzo zgrabne ma ale paluchy zdeformowane.

  • Gość pisze:

    Taki world nie ma lekko jaki pan cie interesuje ladny zbudowany z duzym ptakiem a nie wrobelkiem ha ha tak jak kazda jaka pani cie interesuje ladna zbudowana z fajna myszka a nie szamb…m i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×