Szukaj

Lara Gessler tuż przed porodem wpadła do Dzień Dobry TVN. Gigantyczny brzuszek przyciąga uwagę

Lara Gessler przed studiem DDTVN

Lara Gessler w sobotę pojawiła się w Dzień Dobry TVN. Restauratorka, która spodziewa się narodzin pierwszego dziecka, sięgnęła po stylizację podkreślającą jej krągłości. Jak wyglądała?

Lara Gessler wiadomość o tym, że zostanie mamą przekazała w momencie, gdy jej brzuszek był już bardzo dobrze widoczny. Ogłosiła, że wraz z Piotrem Szelągiem już w październiku powitają na świecie pierwsze dziecko.

Kilka tygodni przed porodem partner Gessler poprosił ją o rękę. Chociaż Lara przyjęła oświadczyny, w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że na razie ślubu nie mają w planach:

Na razie nie planujemy nic dalej. Tak jak jest, jest świetnie. Umówmy się, jak ludzie ze sobą żyją, to jest to raczej tło, a nie sens sam w sobie. To jest miły symbol. Nie zmienia życia codziennego. To nie są te czasy, że nagle rodziny się organizują i szykują wesele, bo wcześniej się ze sobą nie zamieszka. To jest kosmetyczna zmiana.

Lara Gessler w Dzień Dobry TVN. Jak wyglądała?

Lara na krótko przed porodem nie zwalnia tempa. Nie tylko nadal jest aktywna w sieci, ale niedawno wydała książkę Orzechy i pestki. Premiera, która odbyła się niedawno, przyciągnęła kilka znanych osób. Gessler tę publikacje promowała także w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN, gdzie pojawiła się w przepięknej stylizacji.

Przyszła mama ubrała się w czarno-białą sukienkę z golfem, kończącą się tuż za kolanem. Przylegała do ciała, dzięki czemu świetnie podkreślała ciążowy brzuszek. Lara dobrała do niej sandałki na obcasie z odkrytymi palcami. Sięgnęła po przeciwsłoneczne okulary, a także czarną torebkę. Postawiła na rozpuszczone, wyprostowane włosy. Prezentowała się świetnie.

Zdjęcia w galerii.


Lara Gessler w Dzień Dobry TVN

Lara Gessler w Dzień Dobry TVN

Lara Gessler tuż przed porodem w Dzień Dobry TVN

Lara Gessler tuż przed porodem w Dzień Dobry TVN

Lara Gessler tuż przed porodem w Dzień Dobry TVN

Lara Gessler tuż przed porodem w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×