W tej bluzce Lara Gessler zasiadła do stołu. Ale jak ona w niej jadła? To wymagało wyższej techniki. Wszystko pokazała

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler wróciła po porodzie na salony. Wygłodniała gwiazda po jednym z eventów wybrała się na wykwintną kolację. Nie zdążyła jednak przebrać skomplikowanej kreacji. Jak sobie poradziła?

Lara Gessler jest dzieckiem gwiazdy TVN-u Magdy Gessler. Restauratorka zaszczepiła w córce miłość do gotowania. 32-latka uczyła się we French Culinary Instytut w Nowym Jorku. Wyuczony zawód pozwala Larze na bezproblemowe zarządzanie zespołem, z którym pracuje przy swoich projektach i w restauracjach. Gwiazda znalazła też czas na ułożenie życia prywatnego.

Lara jest szczęśliwa u boku Piotra Szeląga. Para kilka tygodni temu obchodziła pierwszą rocznicę małżeństwa. Na ceremonię zdecydowali się tuż przed narodzinami córeczki. Restauratorka należy do osób, które pilnują swojej prywatności i nie chcą, by ta stała się tematem dla mediów. Z tego powodu, bardzo długo ukrywała, że jest w stanie błogosławionym. Nowiną pochwaliła się dopiero w momencie, gdy jej brzuszek był wyraźnie zaokrąglony. Następnie młodzi rodzice opowiadali o przygotowaniach do narodzin maluszka:

Torba spakowana, pokoik nie do końca gotowy. Jesteśmy z tych, którzy podchodzą minimalistycznie do tematu. Tak jak mówi mój Piotr: dziecku jest potrzebna paczka pampersów i coś do wytarcia. I mama obok. Więc to na początek wystarczy. A potrzeby będą rozwijać się razem z dzieckiem. Na pewno nie jesteśmy z tych, którzy nagromadzą gadżetów, żeby potem ich nie używać. To z pewnością nie jest nasz styl – tłumaczyła.

W trakcie ciąży w życiu osobistym Lary wiele się działo, ale nie miała ona zamiaru zwalniać tempa. Cały czas pracowała i rozwijała swoje biznesy. Będąc w zaawansowanej ciąży, otworzyła własną Pracownię kulinarną, która jest miejscem spotkań pasjonatów gotowania i jedzenia. Dopiero po narodzinach Neny przystopowała. Skupiła się na macierzyństwie, a zawodowe obowiązki zeszły na drugi plan.

Lara Gessler je w skomplikowanej kreacji. Jak sobie poradziła?

Dziewczynka skończyła niedawno roczek. Młoda mama uznała, że jest to już najwyższy czas, aby mogła powoli wracać do pracy. Lara postanowiła pojawić się na salonach w wielkim stylu. Poszła w pokazie najnowszej kolekcji duetu MMC i skradła show. W czwartkowy wieczór ponownie miała wychodne. Zawitała na 10. urodziny luksusowego Domu Handlowego Vitkac. Olśniła tam swoją kolorową stylizacją. W oczy rzucała się tiulowa bluzka z licznymi falbanami. Gwiazda dobrała do niej czarne jeansy z rozcięciami na kolanach oraz pomarańczową torebkę. Całość dopełniał różowy płaszcz, przewieszony na ramieniu.

Zaraz po evencie Lara wraz z Ciocią Liestyle zorganizowały live na Instagramie. Po 40-minutach wyraźnie wygłodniała restauratorka pojechała na wykwintną kolację. Towarzyszyli jej m.in. Piotr Czajkowski, Jankes, a także jej mąż. Zapracowana gwiazda nie znalazła chwili na to, by przebrać ekstrawagancką bluzkę projektu Roberta Czerwika. Nie przeszkodziło jej to jednak w jedzeniu posiłku. To, jak sobie poradziła, zrelacjonowała na Instagramie.

Zobaczcie zdjęcia.


Lara Gessler - 10. urodziny Vitkaca

Lara Gessler - 10. urodziny Vitkaca

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×