Szukaj

Anna Lewandowska wspierała męża w kluczowym meczu w Lidze Mistrzów. W kurtce polskiej marki wyglądała obłędnie! Ten model wyprzedał się na pniu!

Anna Lewandowska wspiera męża podczas meczu w Lidze Mistrzów

Anna Lewandowska w modnej kurtce

5 grudnia został rozegrany mecz Bayenru Monachium z Paris Saint-Germain, na którym nie mogło zbraknąć ani Roberta Lewandowskiego, który otworzył mecz pierwszym golem, ani Anny Lewandowskiej, która żwawo i z wielkim entuzjazmem kibicowała mężowi z trybun stadionu.

Spotkanie odbyło się w stolicy Bawarii, czyli Monachium. Stawką wtorkowych rozgrywek było pierwsze miejsce w grupie B w Lidzie Mistrzów. Drużyna Roberta Lewandowskiego miała szansę wyprzedzić PSG, lecz potrzebowała do tego wygranej przynajmniej 4 golami. Ostatecznie rozgrywka zakończyła się wynikiem 3:1 dla Bayernu.

Ania zgodnie ze zwyczajem udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie, które zostało zrobione jeszcze przed rozpoczęciem meczu. Pod opublikowaną fotografią napisała klika motywujących słów, które miał być nie tylko wsparciem dla męża, ale również dla wszystkich fanów rodziny Lewandowskich.

Zaangażowanie, determinacja, wsparcie bliskich to klucz do sukcesu i realizacji celów.
To niebywałe jak dla nas KOBIET ważne jest szczęście bliskich osób, jak cieszą ich sukcesy, jak dumne jesteśmy z ich osiągnięć, a w ciężkich chwilach – zawsze wspieramy. … bo taka jest nasza kobieca natura ?prawda?
Jak zawsze mocno kibicuję z całego serca – czytamy.

Nie dało się nie zauważyć boskiej kurtki, którą Lewandowska miała na sobie podczas meczu. Monogram Denim Black Jacket czyli kurtka, którą Anna wybrała z najnowszej kolekcji MISBHV to prawdziwy hit wśród gwiazd. Niestety nie jest tania, bo jej cena sięgała niemal 2200 złotych. Dlaczego „sięgała”? Bo model, w którym zakochała się Lewa, Sara Boruc czy Bella Hadid został kompletnie wyprzedany!

Jak wam się podoba? My o takiej marzymy!

https://jastrzabpost.pl/newsy/kuba-wojewodzki-kontra-anna-lewandowska-tego-nie-bylo-w-tvn_604269.html

Polska reprezentacja nie może żyć bez Anny Lewandowskiej! Wojciech Szczęsny zadzwonił do niej będąc na wizji żeby spytać o poradę!

https://jastrzabpost.pl/newsy/anna-lewandowska-sloiczki-mocy-dla-dzieci-jaka-cena-koszt_604681.html


Kurtka MISBHV którą pokochały gwiazdy!

Kurtka MISBHV którą pokochały gwiazdy!

Kurtka MISBHV którą pokochały gwiazdy!

Kurtka MISBHV którą pokochały gwiazdy!

Anna Lewandowska na trybunach

Anna Lewandowska na trybunach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×